22.09.2026 14:00 England EFL Trophy 2026/2027

Accrington Stanley - Sunderland U21 Tipovi i prognoze

Accrington Stanley - Sunderland U21 igra se u 14:00 dana 22.09.2026.

Accrington Stanley
Accrington Stanley
Sunderland U21
Sunderland U21

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Accrington Stanley - Sunderland U21 i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Draw Away", rezultat "Accrington Stanley" s koeficijentima -143 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Draw Away
Accrington Stanley
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Accrington Stanley - Sunderland U21 prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, abreujg78 (rangiran na 1728 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 7.0, stavljajući 10 na Accrington Stanley (-143) u okladi Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1728/1641
Profit: -24721.9
Home Draw Away
-143 for Accrington Stanley
10/10
Procijenjena dobit 7.00

JohnnyBet tipovi za Accrington Stanley - Sunderland U21 prema yieldu tipstera

abreujg78 (ukupni yield: -18.7%) prognozira profit od 7.0, ulaže 10 na ishod Accrington Stanley (-143), market: Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1251/1641
Yield: -18.7%
Home Draw Away
-143 for Accrington Stanley
10/10
Procijenjena dobit 7.00

Tipovi za Accrington Stanley - Sunderland U21 od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! abreujg78, s ODI parametrom od -27901.4 ulaže 10 s koeficijentom od -143 na Accrington Stanley na marketu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 7.0.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1726/1641
ODI: -27901.4
Home Draw Away
-143 for Accrington Stanley
10/10
Procijenjena dobit 7.00

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Accrington Stanley - Sunderland U21 od AI

Koji ishod utakmice Accrington Stanley - Sunderland U21 predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Accrington Stanley na marketu Home Draw Away, s kvotom od -143, s ulogom 10, od tipstera abreujg78.

Home Draw Away
-143 for Accrington Stanley
10/10
Procijenjena dobit 7.00

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Accrington Stanley - Sunderland U21. Top prognoza, s 100% glasova, je pobjeda Accrington Stanley (-143). Pobjeda Sunderland U21 (+124) prikupila je 0% glasova, dok 0% tipstera predviđa remi (+247).

1 100%
X 0%
2 0%

Accrington Stanley vs Sunderland U21 Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti -143 na Accrington Stanley (Home Draw Away)
Igraj odgovorno