31.08.2026 11:00 United States US Open 2026

Adolfo Daniel Valeho - Gael Monfils Tipovi i prognoze

Adolfo Daniel Valeho - Gael Monfils igra se u 11:00 dana 31.08.2026.

Adolfo Daniel Valeho
Gael Monfils

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Adolfo Daniel Valeho - Gael Monfils i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Away", rezultat "Gael Monfils" s koeficijentima +112 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Away
Gael Monfils
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Adolfo Daniel Valeho - Gael Monfils prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, GamblingSport19 (rangiran na 1421 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 11.2, stavljajući 10 na Gael Monfils (+112) u okladi Home Away.

GamblingSport19
GamblingSport19
Ljestvica 1421/1319
Profit: -458.5
Home Away
+112 for Gael Monfils
10/10
Procijenjena dobit 11.20

JohnnyBet tipovi za Adolfo Daniel Valeho - Gael Monfils prema yieldu tipstera

GamblingSport19 (ukupni yield: -5.44%) prognozira profit od 11.2, ulaže 10 na ishod Gael Monfils (+112), market: Home Away.

GamblingSport19
GamblingSport19
Ljestvica 726/1319
Yield: -5.44%
Home Away
+112 for Gael Monfils
10/10
Procijenjena dobit 11.20

Tipovi za Adolfo Daniel Valeho - Gael Monfils od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! GamblingSport19, s ODI parametrom od -1606.62 ulaže 10 s koeficijentom od +112 na Gael Monfils na marketu Home Away. Može ostvariti profit od 11.2.

GamblingSport19
GamblingSport19
Ljestvica 1478/1319
ODI: -1606.62
Home Away
+112 for Gael Monfils
10/10
Procijenjena dobit 11.20

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Adolfo Daniel Valeho - Gael Monfils od AI

Koji ishod utakmice Adolfo Daniel Valeho - Gael Monfils predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Gael Monfils na marketu Home Away, s kvotom od +112, s ulogom 10, od tipstera GamblingSport19.

Home Away
+112 for Gael Monfils
10/10
Procijenjena dobit 11.20

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Adolfo Daniel Valeho - Gael Monfils. Najbolja prognoza, s 100% glasova je pobjeda Gael Monfils (koeficijent +112). Pobjeda Adolfo Daniel Valeho (-208) prikupila je 0% glasova.

1 0%
2 100%

Adolfo Daniel Valeho vs Gael Monfils Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +112 na Gael Monfils (Home Away)
Igraj odgovorno