23.10.2026 11:20 • Oman • Professional League 2026/2027

Al Seeb - Sohar Club Tipovi i prognoze

Al Seeb - Sohar Club igra se u 11:20 dana 23.10.2026.

Al Seeb
Al Seeb
—
Sohar Club
Sohar Club

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Al Seeb - Sohar Club i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Draw Away", rezultat "Sohar Club" s koeficijentima +551 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Draw Away
Sohar Club
100%
1 od 1 tipstera
Over/Under 2.5
Over
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Al Seeb - Sohar Club prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, Isaias2027 (rangiran na 1575 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 7.2, stavljajući 10 na Over (-139) u okladi Over/Under 2.5. S druge strane, abreujg78 (rangiran na 2068 mjestu), tipuje s kvotom +551 na Sohar Club (Home Draw Away), stavljajući 6 - procijenjeni profit: 33.06.

Isaias2027
Ljestvica 1575/1957
Profit: -104.62
Over/Under 2.5
-139 for Over
10/10
Procijenjena dobit 7.20
abreujg78
abreujg78
Ljestvica 2068/1957
Profit: -39203.9
Home Draw Away
+551 for Sohar Club
6/10
Procijenjena dobit 33.06

JohnnyBet tipovi za Al Seeb - Sohar Club prema yieldu tipstera

Isaias2027 (ukupni yield: -16.85%) prognozira profit od 7.2, ulaže 10 na ishod Over (-139), market: Over/Under 2.5. Zatim, tu je abreujg78 s yieldom -17.82% koji nudi tip s ulogom od 6 na Sohar Club s kvotom (+551), market: Home Draw Away. Procijenjeni profit je 33.06.

Isaias2027
Ljestvica 1476/1957
Yield: -16.85%
Over/Under 2.5
-139 for Over
10/10
Procijenjena dobit 7.20
abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1486/1957
Yield: -17.82%
Home Draw Away
+551 for Sohar Club
6/10
Procijenjena dobit 33.06

Tipovi za Al Seeb - Sohar Club od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! Isaias2027, s ODI parametrom od 4.61 ulaže 10 s koeficijentom od -139 na Over na marketu Over/Under 2.5. Može ostvariti profit od 7.2. abreujg78 (ODI: -45442.1) tipuje kako bi ostvario profit od 33.06, stavljajući 6 na Sohar Club (+551) u okladi Home Draw Away.

Isaias2027
Ljestvica 311/1957
ODI: 4.61
Over/Under 2.5
-139 for Over
10/10
Procijenjena dobit 7.20
abreujg78
abreujg78
Ljestvica 2065/1957
ODI: -45442.1
Home Draw Away
+551 for Sohar Club
6/10
Procijenjena dobit 33.06

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Al Seeb - Sohar Club od AI

Koji ishod utakmice Al Seeb - Sohar Club predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Over na marketu Over/Under 2.5, s kvotom od -139, s ulogom 10, od tipstera Isaias2027. Oklada na Sohar Club (+551) na marketu Home Draw Away s ulogom 6 od tipstera abreujg78 je još jedan favorit AI.

Over/Under 2.5
-139 for Over
10/10
Procijenjena dobit 7.20
Home Draw Away
+551 for Sohar Club
6/10
Procijenjena dobit 33.06

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Al Seeb - Sohar Club. Top prognoza, s 100% glasova, je pobjeda Sohar Club (+551). Pobjeda Al Seeb (-278) prikupila je 0% glasova, dok 0% korisnika predviđa remi (+323).

1 0%
X 0%
2 100%

Al Seeb vs Sohar Club Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti -139 na Over (Over/Under 2.5)
Tip 2:
Koeficijenti +551 na Sohar Club (Home Draw Away)
Igraj odgovorno