Događaj u tijeku
22.10.2026 13:30 • Europe • Eurocup Women 2026/2027

Alba Berlin (Ž) - BC Castors Braine (Ž) Tipovi i prognoze

Alba Berlin (Ž) - BC Castors Braine (Ž) igra se u 13:30 dana 22.10.2026.

Alba Berlin (Ž)
—
BC Castors Braine (Ž)

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Alba Berlin (Ž) - BC Castors Braine (Ž) i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Away", rezultat "BC Castors Braine (Ž)" s koeficijentima -116 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Away
BC Castors Braine (Ž)
100%
1 od 1 tipstera
Over/Under 145.5
Over
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Alba Berlin (Ž) - BC Castors Braine (Ž) prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, peterori (rangiran na 2007 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 8.6, stavljajući 10 na BC Castors Braine (Ž) (-116) u okladi Home Away. S druge strane, faro2013 (rangiran na 2042 mjestu), tipuje s kvotom +106 na Over (Over/Under 145.5), stavljajući 10 - procijenjeni profit: 10.6.

peterori
peterori
Ljestvica 2007/1952
Profit: -1547.9
Home Away
-116 for BC Castors Braine (Ž)
10/10
Procijenjena dobit 8.60
faro2013
faro2013
Ljestvica 2042/1952
Profit: -3831.74
Over/Under 145.5
+106 for Over
10/10
Procijenjena dobit 10.60

JohnnyBet tipovi za Alba Berlin (Ž) - BC Castors Braine (Ž) prema yieldu tipstera

faro2013 (ukupni yield: -3.93%) prognozira profit od 10.6, ulaže 10 na ishod Over (+106), market: Over/Under 145.5. Zatim, tu je peterori s yieldom -4.5% koji nudi tip s ulogom od 10 na BC Castors Braine (Ž) s kvotom (-116), market: Home Away. Procijenjeni profit je 8.6.

faro2013
faro2013
Ljestvica 914/1952
Yield: -3.93%
Over/Under 145.5
+106 for Over
10/10
Procijenjena dobit 10.60
peterori
peterori
Ljestvica 961/1952
Yield: -4.5%
Home Away
-116 for BC Castors Braine (Ž)
10/10
Procijenjena dobit 8.60

Tipovi za Alba Berlin (Ž) - BC Castors Braine (Ž) od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! peterori, s ODI parametrom od -139.63 ulaže 10 s koeficijentom od -116 na BC Castors Braine (Ž) na marketu Home Away. Može ostvariti profit od 8.6. faro2013 (ODI: -1668.87) tipuje kako bi ostvario profit od 10.6, stavljajući 10 na Over (+106) u okladi Over/Under 145.5.

peterori
peterori
Ljestvica 1984/1952
ODI: -139.63
Home Away
-116 for BC Castors Braine (Ž)
10/10
Procijenjena dobit 8.60
faro2013
faro2013
Ljestvica 2032/1952
ODI: -1668.87
Over/Under 145.5
+106 for Over
10/10
Procijenjena dobit 10.60

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Alba Berlin (Ž) - BC Castors Braine (Ž) od AI

Koji ishod utakmice Alba Berlin (Ž) - BC Castors Braine (Ž) predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na BC Castors Braine (Ž) na marketu Home Away, s kvotom od -116, s ulogom 10, od tipstera peterori. Oklada na Over (+106) na marketu Over/Under 145.5 s ulogom 10 od tipstera faro2013 je još jedan favorit AI.

Home Away
-116 for BC Castors Braine (Ž)
10/10
Procijenjena dobit 8.60
Over/Under 145.5
+106 for Over
10/10
Procijenjena dobit 10.60

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Alba Berlin (Ž) - BC Castors Braine (Ž). Najbolja prognoza, s 100% glasova je pobjeda BC Castors Braine (Ž) (koeficijent -116). Pobjeda Alba Berlin (Ž) prikupila je 0% glasova.

1 0%
2 100%

Alba Berlin (Ž) vs BC Castors Braine (Ž) Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti -116 na BC Castors Braine (Ž) (Home Away)
Tip 2:
Koeficijenti +106 na Over (Over/Under 145.5)
Igraj odgovorno