02.08.2026 05:00 Germany ATP Challenger Hagen 2026

Aleksandr Brajnin - Tommaso Compagnucci Tipovi i prognoze

Aleksandr Brajnin - Tommaso Compagnucci igra se u 05:00 dana 02.08.2026.

Aleksandr Brajnin
Tommaso Compagnucci

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Aleksandr Brajnin - Tommaso Compagnucci i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Away", rezultat "Tommaso Compagnucci" s koeficijentima -435 - prema 3 od 3 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Away
Tommaso Compagnucci
100%
3 od 3 tipstera

JohnnyBet tipovi za Aleksandr Brajnin - Tommaso Compagnucci prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, Betking03😊 (rangiran na 204 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 0.46, stavljajući 2 na Tommaso Compagnucci (-435) u okladi Home Away. S druge strane, Quqi (rangiran na 235 mjestu), tipuje s kvotom -455 na Tommaso Compagnucci (Home Away), stavljajući 10 - procijenjeni profit: 2.2. Treći najbolji tipster (447 ove sezone), Geli_magrinho procjenjuje da će osvojiti profit od 2.3 stavljanjem 10 s koeficijentom od -435 na Tommaso Compagnucci na marketu Home Away.

Betking03😊
Ljestvica 204/584
Profit: 5.67
Home Away
-435 for Tommaso Compagnucci
2/10
Procijenjena dobit 0.46
Quqi
Quqi
Ljestvica 235/584
Profit: 2.62
Home Away
-455 for Tommaso Compagnucci
10/10
Procijenjena dobit 2.20
Geli_magrinho
Geli_magrinho
Ljestvica 447/584
Profit: -22.73
Home Away
-435 for Tommaso Compagnucci
10/10
Procijenjena dobit 2.30

JohnnyBet tipovi za Aleksandr Brajnin - Tommaso Compagnucci prema yieldu tipstera

Betking03😊 (ukupni yield: 10.31%) prognozira profit od 0.46, ulaže 2 na ishod Tommaso Compagnucci (-435), market: Home Away. Zatim, tu je Quqi s yieldom 0.6% koji nudi tip s ulogom od 10 na Tommaso Compagnucci s kvotom (-455), market: Home Away. Procijenjeni profit je 2.2. Geli_magrinho (yield -4.82% ) odabrao je kvotu -435 na Tommaso Compagnucci na marketu Home Away. Ulog 10 će donijeti profit od 2.3 profit (ako je tip točan).

Betking03😊
Ljestvica 172/584
Yield: 10.31%
Home Away
-435 for Tommaso Compagnucci
2/10
Procijenjena dobit 0.46
Quqi
Quqi
Ljestvica 262/584
Yield: 0.6%
Home Away
-455 for Tommaso Compagnucci
10/10
Procijenjena dobit 2.20
Geli_magrinho
Geli_magrinho
Ljestvica 320/584
Yield: -4.82%
Home Away
-435 for Tommaso Compagnucci
10/10
Procijenjena dobit 2.30

Tipovi za Aleksandr Brajnin - Tommaso Compagnucci od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! Betking03😊, s ODI parametrom od 0.08 ulaže 2 s koeficijentom od -435 na Tommaso Compagnucci na marketu Home Away. Može ostvariti profit od 0.46. Quqi (ODI: -0.87) tipuje kako bi ostvario profit od 2.2, stavljajući 10 na Tommaso Compagnucci (-455) u okladi Home Away. Treći u ukupnom poretku (ODI: -28.35), Geli_magrinho, odabrao je market Home Away, stavljajući ulog od 10 s koeficijentom -435 na Tommaso Compagnucci, te procjenjujući profit od 2.3.

Betking03😊
Ljestvica 201/584
ODI: 0.08
Home Away
-435 for Tommaso Compagnucci
2/10
Procijenjena dobit 0.46
Quqi
Quqi
Ljestvica 455/584
ODI: -0.87
Home Away
-455 for Tommaso Compagnucci
10/10
Procijenjena dobit 2.20
Geli_magrinho
Geli_magrinho
Ljestvica 529/584
ODI: -28.35
Home Away
-435 for Tommaso Compagnucci
10/10
Procijenjena dobit 2.30

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Aleksandr Brajnin - Tommaso Compagnucci od AI

Koji ishod utakmice Aleksandr Brajnin - Tommaso Compagnucci predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Tommaso Compagnucci na marketu Home Away, s kvotom od -435, s ulogom 2, od tipstera Betking03😊. Oklada na Tommaso Compagnucci (-455) na marketu Home Away s ulogom 10 od tipstera Quqi je još jedan favorit AI. Treća vjerojatno dobitna oklada prema algoritmu je Tommaso Compagnucci na marketu Home Away, na kojem tipster Geli_magrinho stavlja 10 s kvotom od -435.

Home Away
-435 for Tommaso Compagnucci
2/10
Procijenjena dobit 0.46
Home Away
-455 for Tommaso Compagnucci
10/10
Procijenjena dobit 2.20
Home Away
-435 for Tommaso Compagnucci
10/10
Procijenjena dobit 2.30

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Aleksandr Brajnin - Tommaso Compagnucci. Najbolja prognoza, s 100% glasova je pobjeda Tommaso Compagnucci (koeficijent -435). Pobjeda Aleksandr Brajnin (+390) prikupila je 0% glasova.

1 0%
2 100%

Aleksandr Brajnin vs Tommaso Compagnucci Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti -435 na Tommaso Compagnucci (Home Away)
Igraj odgovorno