21.10.2026 08:30 • Egypt • Second Division B 2026/2027

Alo Egypt - Al Qanater Tipovi i prognoze

Alo Egypt - Al Qanater igra se u 08:30 dana 21.10.2026.

Alo Egypt
—
Al Qanater

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Alo Egypt - Al Qanater i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Draw Away", rezultat "Alo Egypt" s koeficijentima -1000 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Draw Away
Alo Egypt
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Alo Egypt - Al Qanater prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, abreujg78 (rangiran na 2034 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 1.0, stavljajući 10 na Alo Egypt (-1000) u okladi Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 2034/1928
Profit: -37760.2
Home Draw Away
-1000 for Alo Egypt
10/10
Procijenjena dobit 1.00

JohnnyBet tipovi za Alo Egypt - Al Qanater prema yieldu tipstera

abreujg78 (ukupni yield: -17.89%) prognozira profit od 1.0, ulaže 10 na ishod Alo Egypt (-1000), market: Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1467/1928
Yield: -17.89%
Home Draw Away
-1000 for Alo Egypt
10/10
Procijenjena dobit 1.00

Tipovi za Alo Egypt - Al Qanater od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! abreujg78, s ODI parametrom od -43682.8 ulaže 10 s koeficijentom od -1000 na Alo Egypt na marketu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 1.0.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 2031/1928
ODI: -43682.8
Home Draw Away
-1000 for Alo Egypt
10/10
Procijenjena dobit 1.00

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Alo Egypt - Al Qanater od AI

Koji ishod utakmice Alo Egypt - Al Qanater predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Alo Egypt na marketu Home Draw Away, s kvotom od -1000, s ulogom 10, od tipstera abreujg78.

Home Draw Away
-1000 for Alo Egypt
10/10
Procijenjena dobit 1.00

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Alo Egypt - Al Qanater. Top prognoza, s 100% glasova, je pobjeda Alo Egypt (-1000). Pobjeda Al Qanater prikupila je 0% glasova, dok 0% tipstera predviđa remi (-123).

1 100%
X 0%
2 0%

Alo Egypt vs Al Qanater Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti -1000 na Alo Egypt (Home Draw Away)
Igraj odgovorno