19.09.2026 22:00 World UFC 2026

Arman Carukjan - Mauricio Ruffy Tipovi i prognoze

Arman Carukjan - Mauricio Ruffy igra se u 22:00 dana 19.09.2026.

Arman Carukjan
Mauricio Ruffy

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Arman Carukjan - Mauricio Ruffy i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Away", rezultat "Mauricio Ruffy" s koeficijentima +276 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Away
Mauricio Ruffy
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Arman Carukjan - Mauricio Ruffy prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, betterman (rangiran na 1421 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 2.76, stavljajući 1 na Mauricio Ruffy (+276) u okladi Home Away.

betterman
betterman
Ljestvica 1421/1278
Profit: -1991.64
Home Away
+276 for Mauricio Ruffy
1/10
Procijenjena dobit 2.76

JohnnyBet tipovi za Arman Carukjan - Mauricio Ruffy prema yieldu tipstera

betterman (ukupni yield: -6.9%) prognozira profit od 2.76, ulaže 1 na ishod Mauricio Ruffy (+276), market: Home Away.

betterman
betterman
Ljestvica 749/1278
Yield: -6.9%
Home Away
+276 for Mauricio Ruffy
1/10
Procijenjena dobit 2.76

Tipovi za Arman Carukjan - Mauricio Ruffy od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! betterman, s ODI parametrom od -659.98 ulaže 1 s koeficijentom od +276 na Mauricio Ruffy na marketu Home Away. Može ostvariti profit od 2.76.

betterman
betterman
Ljestvica 1415/1278
ODI: -659.98
Home Away
+276 for Mauricio Ruffy
1/10
Procijenjena dobit 2.76

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Arman Carukjan - Mauricio Ruffy od AI

Koji ishod utakmice Arman Carukjan - Mauricio Ruffy predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Mauricio Ruffy na marketu Home Away, s kvotom od +276, s ulogom 1, od tipstera betterman.

Home Away
+276 for Mauricio Ruffy
1/10
Procijenjena dobit 2.76

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Arman Carukjan - Mauricio Ruffy. Najbolja prognoza, s 100% glasova je pobjeda Mauricio Ruffy (koeficijent +276). Pobjeda Arman Carukjan (-417) prikupila je 0% glasova.

1 0%
2 100%

Arman Carukjan vs Mauricio Ruffy Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +276 na Mauricio Ruffy (Home Away)
Igraj odgovorno