03.08.2026 15:00 Uruguay Segunda Division 2026

Atenas - Colon FC Tipovi i prognoze

Atenas - Colon FC igra se u 15:00 dana 03.08.2026.

Atenas
Atenas
Colon FC
Colon FC

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Atenas - Colon FC i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Draw Away", rezultat "Colon FC" s koeficijentima +137 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Draw Away
Colon FC
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Atenas - Colon FC prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, Emőke Szirmai (rangiran na 264 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 2.74, stavljajući 2 na Colon FC (+137) u okladi Home Draw Away.

Emőke Szirmai
Ljestvica 264/652
Profit: 0.37
Home Draw Away
+137 for Colon FC
2/10
Procijenjena dobit 2.74

JohnnyBet tipovi za Atenas - Colon FC prema yieldu tipstera

Emőke Szirmai (ukupni yield: 18.5%) prognozira profit od 2.74, ulaže 2 na ishod Colon FC (+137), market: Home Draw Away.

Emőke Szirmai
Ljestvica 132/652
Yield: 18.5%
Home Draw Away
+137 for Colon FC
2/10
Procijenjena dobit 2.74

Tipovi za Atenas - Colon FC od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! Emőke Szirmai, s ODI parametrom od -15.14 ulaže 2 s koeficijentom od +137 na Colon FC na marketu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 2.74.

Emőke Szirmai
Ljestvica 527/652
ODI: -15.14
Home Draw Away
+137 for Colon FC
2/10
Procijenjena dobit 2.74

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Atenas - Colon FC od AI

Koji ishod utakmice Atenas - Colon FC predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Colon FC na marketu Home Draw Away, s kvotom od +137, s ulogom 2, od tipstera Emőke Szirmai.

Home Draw Away
+137 for Colon FC
2/10
Procijenjena dobit 2.74

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Atenas - Colon FC. Top prognoza, s 100% glasova, je pobjeda Colon FC (+137). Pobjeda Atenas (+200) prikupila je 0% glasova, dok 0% korisnika predviđa remi (+190).

1 0%
X 0%
2 100%

Atenas vs Colon FC Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +137 na Colon FC (Home Draw Away)
Igraj odgovorno