22.09.2026 14:30 England EFL Trophy 2026/2027

Bradford City - Newcastle U21 Tipovi i prognoze

Bradford City - Newcastle U21 igra se u 14:30 dana 22.09.2026.

Bradford City
Bradford City
Newcastle U21
Newcastle U21

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Bradford City - Newcastle U21 i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Asian Handicap (-1.5)", rezultat "Bradford City (-1.5), money back on draw" s koeficijentima -149 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Over/Under 2.75
Over
100%
1 od 1 tipstera
Asian Handicap (-1.5)
Bradford City (-1.5), money back on draw
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Bradford City - Newcastle U21 prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, AandN (rangiran na 1561 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 6.7, stavljajući 10 na Bradford City (-1.5), money back on draw (-149) u okladi Asian Handicap (-1.5).

AandN
AandN
Ljestvica 1561/1632
Profit: -396.9
Asian Handicap (-1.5)
-149 for Bradford City (-1.5), money back on draw
10/10
Procijenjena dobit 6.70
AandN
AandN
Ljestvica 1561/1632
Profit: -396.9
Over/Under 2.75
-213 for Over
10/10
Procijenjena dobit 4.70

JohnnyBet tipovi za Bradford City - Newcastle U21 prema yieldu tipstera

AandN (ukupni yield: -1.65%) prognozira profit od 6.7, ulaže 10 na ishod Bradford City (-1.5), money back on draw (-149), market: Asian Handicap (-1.5).

AandN
AandN
Ljestvica 611/1632
Yield: -1.65%
Asian Handicap (-1.5)
-149 for Bradford City (-1.5), money back on draw
10/10
Procijenjena dobit 6.70
AandN
AandN
Ljestvica 611/1632
Yield: -1.65%
Over/Under 2.75
-213 for Over
10/10
Procijenjena dobit 4.70

Tipovi za Bradford City - Newcastle U21 od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! AandN, s ODI parametrom od -23.65 ulaže 10 s koeficijentom od -149 na Bradford City (-1.5), money back on draw na marketu Asian Handicap (-1.5). Može ostvariti profit od 6.7.

AandN
AandN
Ljestvica 1582/1632
ODI: -23.65
Asian Handicap (-1.5)
-149 for Bradford City (-1.5), money back on draw
10/10
Procijenjena dobit 6.70
AandN
AandN
Ljestvica 1582/1632
ODI: -23.65
Over/Under 2.75
-213 for Over
10/10
Procijenjena dobit 4.70

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Bradford City - Newcastle U21 od AI

Koji ishod utakmice Bradford City - Newcastle U21 predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Bradford City (-1.5), money back on draw na marketu Asian Handicap (-1.5), s kvotom od -149, s ulogom 10, od tipstera AandN.

Asian Handicap (-1.5)
-149 for Bradford City (-1.5), money back on draw
10/10
Procijenjena dobit 6.70
Over/Under 2.75
-213 for Over
10/10
Procijenjena dobit 4.70

Bradford City vs Newcastle U21 Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti -149 na Bradford City (-1.5), money back on draw (Asian Handicap (-1.5))
Tip 2:
Koeficijenti -213 na Over (Over/Under 2.75)
Igraj odgovorno