20.10.2026 21:00 • Panama • Liga Prom 2026

CD Arabe Unido Reserves - Sporting San Miguelito Reserves Tipovi i prognoze

CD Arabe Unido Reserves - Sporting San Miguelito Reserves igra se u 21:00 dana 20.10.2026.

CD Arabe Unido Reserves
CD Arabe Unido Reserves
—
Sporting San Miguelito Reserves

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj CD Arabe Unido Reserves - Sporting San Miguelito Reserves i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Asian Handicap (-1.25)", rezultat "Sporting San Miguelito Reserves (+1.25), money back on draw" s koeficijentima -357 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Asian Handicap (-1.25)
Sporting San Miguelito Reserves (+1.25), money back on draw
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za CD Arabe Unido Reserves - Sporting San Miguelito Reserves prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, Phat Jack (rangiran na 28 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 2.24, stavljajući 8 na Sporting San Miguelito Reserves (+1.25), money back on draw (-357) u okladi Asian Handicap (-1.25).

Phat Jack
Phat Jack
Ljestvica 28/1926
Profit: 178.5
Asian Handicap (-1.25)
-357 for Sporting San Miguelito Reserves (+1.25), money back on draw
8/10
Procijenjena dobit 2.24

JohnnyBet tipovi za CD Arabe Unido Reserves - Sporting San Miguelito Reserves prema yieldu tipstera

Phat Jack (ukupni yield: 1.42%) prognozira profit od 2.24, ulaže 8 na ishod Sporting San Miguelito Reserves (+1.25), money back on draw (-357), market: Asian Handicap (-1.25).

Phat Jack
Phat Jack
Ljestvica 578/1926
Yield: 1.42%
Asian Handicap (-1.25)
-357 for Sporting San Miguelito Reserves (+1.25), money back on draw
8/10
Procijenjena dobit 2.24

Tipovi za CD Arabe Unido Reserves - Sporting San Miguelito Reserves od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! Phat Jack, s ODI parametrom od -3.54 ulaže 8 s koeficijentom od -357 na Sporting San Miguelito Reserves (+1.25), money back on draw na marketu Asian Handicap (-1.25). Može ostvariti profit od 2.24.

Phat Jack
Phat Jack
Ljestvica 1633/1926
ODI: -3.54
Asian Handicap (-1.25)
-357 for Sporting San Miguelito Reserves (+1.25), money back on draw
8/10
Procijenjena dobit 2.24

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu CD Arabe Unido Reserves - Sporting San Miguelito Reserves od AI

Koji ishod utakmice CD Arabe Unido Reserves - Sporting San Miguelito Reserves predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Sporting San Miguelito Reserves (+1.25), money back on draw na marketu Asian Handicap (-1.25), s kvotom od -357, s ulogom 8, od tipstera Phat Jack.

Asian Handicap (-1.25)
-357 for Sporting San Miguelito Reserves (+1.25), money back on draw
8/10
Procijenjena dobit 2.24

CD Arabe Unido Reserves vs Sporting San Miguelito Reserves Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti -357 na Sporting San Miguelito Reserves (+1.25), money back on draw (Asian Handicap (-1.25))
Igraj odgovorno