28.07.2026 15:20 Canada ATP Challenger Vancouver 2026

Dejn Svini - Dankan Čan Tipovi i prognoze

Dejn Svini - Dankan Čan igra se u 15:20 dana 28.07.2026.

Dejn Svini
Dankan Čan

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Dejn Svini - Dankan Čan i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Away", rezultat "Dejn Svini" s koeficijentima -196 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Away
Dejn Svini
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Dejn Svini - Dankan Čan prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, Jarecczak (rangiran na 2134 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 5.1, stavljajući 10 na Dejn Svini (-196) u okladi Home Away.

Jarecczak
Jarecczak
Ljestvica 2134/2012
Profit: -763.42
Home Away
-196 for Dejn Svini
10/10
Procijenjena dobit 5.10

JohnnyBet tipovi za Dejn Svini - Dankan Čan prema yieldu tipstera

Jarecczak (ukupni yield: -2.82%) prognozira profit od 5.1, ulaže 10 na ishod Dejn Svini (-196), market: Home Away.

Jarecczak
Jarecczak
Ljestvica 760/2012
Yield: -2.82%
Home Away
-196 for Dejn Svini
10/10
Procijenjena dobit 5.10

Tipovi za Dejn Svini - Dankan Čan od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! Jarecczak, s ODI parametrom od -2.82 ulaže 10 s koeficijentom od -196 na Dejn Svini na marketu Home Away. Može ostvariti profit od 5.1.

Jarecczak
Jarecczak
Ljestvica 1851/2012
ODI: -2.82
Home Away
-196 for Dejn Svini
10/10
Procijenjena dobit 5.10

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Dejn Svini - Dankan Čan od AI

Koji ishod utakmice Dejn Svini - Dankan Čan predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Dejn Svini na marketu Home Away, s kvotom od -196, s ulogom 10, od tipstera Jarecczak.

Home Away
-196 for Dejn Svini
10/10
Procijenjena dobit 5.10

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Dejn Svini - Dankan Čan. Najbolja prognoza, s 100% glasova, je pobjeda Dejn Svini (koeficijent -196). S druge strane pobjeda Dankan Čan (+118) prikupila je 0% glasova.

1 100%
2 0%

Dejn Svini vs Dankan Čan Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti -196 na Dejn Svini (Home Away)
Igraj odgovorno