24.08.2026 17:40 United States WTA 125K Philadelphia, Doubles 2026

Detiuc A./Khromacheva I. - Osborne A./Wong Hong Y.C. Tipovi i prognoze

Detiuc A./Khromacheva I. - Osborne A./Wong Hong Y.C. igra se u 17:40 dana 24.08.2026.

Detiuc A./Khromacheva I.
Osborne A./Wong Hong Y.C.

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Detiuc A./Khromacheva I. - Osborne A./Wong Hong Y.C. i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Away", rezultat "Detiuc A./Khromacheva I." s koeficijentima -357 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Away
Detiuc A./Khromacheva I.
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Detiuc A./Khromacheva I. - Osborne A./Wong Hong Y.C. prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, abreujg78 (rangiran na 1386 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 2.8, stavljajući 10 na Detiuc A./Khromacheva I. (-357) u okladi Home Away.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1386/1251
Profit: -6628.54
Home Away
-357 for Detiuc A./Khromacheva I.
10/10
Procijenjena dobit 2.80

JohnnyBet tipovi za Detiuc A./Khromacheva I. - Osborne A./Wong Hong Y.C. prema yieldu tipstera

abreujg78 (ukupni yield: -21.17%) prognozira profit od 2.8, ulaže 10 na ishod Detiuc A./Khromacheva I. (-357), market: Home Away.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1014/1251
Yield: -21.17%
Home Away
-357 for Detiuc A./Khromacheva I.
10/10
Procijenjena dobit 2.80

Tipovi za Detiuc A./Khromacheva I. - Osborne A./Wong Hong Y.C. od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! abreujg78, s ODI parametrom od -8705.91 ulaže 10 s koeficijentom od -357 na Detiuc A./Khromacheva I. na marketu Home Away. Može ostvariti profit od 2.8.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1384/1251
ODI: -8705.91
Home Away
-357 for Detiuc A./Khromacheva I.
10/10
Procijenjena dobit 2.80

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Detiuc A./Khromacheva I. - Osborne A./Wong Hong Y.C. od AI

Koji ishod utakmice Detiuc A./Khromacheva I. - Osborne A./Wong Hong Y.C. predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Detiuc A./Khromacheva I. na marketu Home Away, s kvotom od -357, s ulogom 10, od tipstera abreujg78.

Home Away
-357 for Detiuc A./Khromacheva I.
10/10
Procijenjena dobit 2.80

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Detiuc A./Khromacheva I. - Osborne A./Wong Hong Y.C.. Najbolja prognoza, s 100% glasova, je pobjeda Detiuc A./Khromacheva I. (koeficijent -357). S druge strane pobjeda Osborne A./Wong Hong Y.C. prikupila je 0% glasova.

1 100%
2 0%

Detiuc A./Khromacheva I. vs Osborne A./Wong Hong Y.C. Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti -357 na Detiuc A./Khromacheva I. (Home Away)
Igraj odgovorno