25.08.2026 06:00 United Kingdom ATP Challenger Roehampton 2 2026

Fabrizio Andaloro - Emile Hud Tipovi i prognoze

Fabrizio Andaloro - Emile Hud igra se u 06:00 dana 25.08.2026.

Fabrizio Andaloro
Emile Hud

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Fabrizio Andaloro - Emile Hud i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Away", rezultat "Emile Hud" s koeficijentima +112 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Away
Emile Hud
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Fabrizio Andaloro - Emile Hud prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, abreujg78 (rangiran na 1406 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 11.2, stavljajući 10 na Emile Hud (+112) u okladi Home Away.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1406/1253
Profit: -6727.13
Home Away
+112 for Emile Hud
10/10
Procijenjena dobit 11.20

JohnnyBet tipovi za Fabrizio Andaloro - Emile Hud prema yieldu tipstera

abreujg78 (ukupni yield: -19.93%) prognozira profit od 11.2, ulaže 10 na ishod Emile Hud (+112), market: Home Away.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1014/1253
Yield: -19.93%
Home Away
+112 for Emile Hud
10/10
Procijenjena dobit 11.20

Tipovi za Fabrizio Andaloro - Emile Hud od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! abreujg78, s ODI parametrom od -9101.14 ulaže 10 s koeficijentom od +112 na Emile Hud na marketu Home Away. Može ostvariti profit od 11.2.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1404/1253
ODI: -9101.14
Home Away
+112 for Emile Hud
10/10
Procijenjena dobit 11.20

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Fabrizio Andaloro - Emile Hud od AI

Koji ishod utakmice Fabrizio Andaloro - Emile Hud predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Emile Hud na marketu Home Away, s kvotom od +112, s ulogom 10, od tipstera abreujg78.

Home Away
+112 for Emile Hud
10/10
Procijenjena dobit 11.20

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Fabrizio Andaloro - Emile Hud. Najbolja prognoza, s 100% glasova je pobjeda Emile Hud (koeficijent +112). Pobjeda Fabrizio Andaloro (-145) prikupila je 0% glasova.

1 0%
2 100%

Fabrizio Andaloro vs Emile Hud Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +112 na Emile Hud (Home Away)
Igraj odgovorno