01.08.2026 11:00 Czech Republic 1. Liga 2026/2027

FC Slovan Liberec - Teplice Tipovi i prognoze

FC Slovan Liberec - Teplice igra se u 11:00 dana 01.08.2026.

FC Slovan Liberec
FC Slovan Liberec
FK Teplice
Teplice

Na što se kladiti?

Najpopularnije vrste oklada:

Home Draw Away
Draw
50%
1 od 2 tipstera
Over/Under 2.5
Over
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za FC Slovan Liberec - Teplice prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, abreujg78 (rangiran na 2232 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 30.4, stavljajući 8 na Teplice (+380) u okladi Home Draw Away. S druge strane, supcio (rangiran na 2233 mjestu), tipuje s kvotom +257 na Draw (Home Draw Away), stavljajući 8 - procijenjeni profit: 20.56. Treći najbolji tipster (2243 ove sezone), Wilhelmine procjenjuje da će osvojiti profit od 8.6 stavljanjem 10 s koeficijentom od -116 na Over na marketu Over/Under 2.5.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 2232/2056
Profit: -1380.93
Home Draw Away
+380 for Teplice
8/10
Procijenjena dobit 30.40
supcio
supcio
Ljestvica 2233/2056
Profit: -1416.71
Home Draw Away
+257 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 20.56
Wilhelmine
Wilhelmine
Ljestvica 2243/2056
Profit: -3123.54
Over/Under 2.5
-116 for Over
10/10
Procijenjena dobit 8.60

JohnnyBet tipovi za FC Slovan Liberec - Teplice prema yieldu tipstera

Wilhelmine (ukupni yield: -6.42%) prognozira profit od 8.6, ulaže 10 na ishod Over (-116), market: Over/Under 2.5. Zatim, tu je abreujg78 s yieldom -10.46% koji nudi tip s ulogom od 8 na Teplice s kvotom (+380), market: Home Draw Away. Procijenjeni profit je 30.4. supcio (yield -11.63% ) odabrao je kvotu +257 na Draw na marketu Home Draw Away. Ulog 8 će donijeti profit od 20.56 profit (ako je tip točan).

Wilhelmine
Wilhelmine
Ljestvica 991/2056
Yield: -6.42%
Over/Under 2.5
-116 for Over
10/10
Procijenjena dobit 8.60
abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1187/2056
Yield: -10.46%
Home Draw Away
+380 for Teplice
8/10
Procijenjena dobit 30.40
supcio
supcio
Ljestvica 1235/2056
Yield: -11.63%
Home Draw Away
+257 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 20.56

Tipovi za FC Slovan Liberec - Teplice od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! supcio, s ODI parametrom od -205.6 ulaže 8 s koeficijentom od +257 na Draw na marketu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 20.56. Wilhelmine (ODI: -325.56) tipuje kako bi ostvario profit od 8.6, stavljajući 10 na Over (-116) u okladi Over/Under 2.5. Treći u ukupnom poretku (ODI: -374.61), abreujg78, odabrao je market Home Draw Away, stavljajući ulog od 8 s koeficijentom +380 na Teplice, te procjenjujući profit od 30.4.

supcio
supcio
Ljestvica 2229/2056
ODI: -205.6
Home Draw Away
+257 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 20.56
Wilhelmine
Wilhelmine
Ljestvica 2234/2056
ODI: -325.56
Over/Under 2.5
-116 for Over
10/10
Procijenjena dobit 8.60
abreujg78
abreujg78
Ljestvica 2238/2056
ODI: -374.61
Home Draw Away
+380 for Teplice
8/10
Procijenjena dobit 30.40

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu FC Slovan Liberec - Teplice od AI

Koji ishod utakmice FC Slovan Liberec - Teplice predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Teplice na marketu Home Draw Away, s kvotom od +380, s ulogom 8, od tipstera abreujg78. Oklada na Draw (+257) na marketu Home Draw Away s ulogom 8 od tipstera supcio je još jedan favorit AI. Treća vjerojatno dobitna oklada prema algoritmu je Over na marketu Over/Under 2.5, na kojem tipster Wilhelmine stavlja 10 s kvotom od -116.

Home Draw Away
+380 for Teplice
8/10
Procijenjena dobit 30.40
Home Draw Away
+257 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 20.56
Over/Under 2.5
-116 for Over
10/10
Procijenjena dobit 8.60

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu FC Slovan Liberec - Teplice. Top prognoza, s 50% glasova, je remi (+257). Pobjeda FC Slovan Liberec (-145) prikupila je 0% glasova. 50% tipstera predviđa pobjedu Teplice (+380).

1 0%
X 50%
2 50%

FC Slovan Liberec vs Teplice Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +380 na Teplice (Home Draw Away)
Tip 2:
Koeficijenti -116 na Over (Over/Under 2.5)
Igraj odgovorno