23.10.2026 09:00 • Montenegro • 1. CFL 2026/2027

FK Bokelj Kotor - FK Dečić Tuzi Tipovi i prognoze

FK Bokelj Kotor - FK Dečić Tuzi igra se u 09:00 dana 23.10.2026.

FK Bokelj Kotor
FK Bokelj Kotor
—
FK Decic Tuzi
FK Dečić Tuzi

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj FK Bokelj Kotor - FK Dečić Tuzi i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Asian Handicap (1)", rezultat "FK Dečić Tuzi (-1), money back on draw" s koeficijentima +328 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Asian Handicap (1)
FK Dečić Tuzi (-1), money back on draw
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za FK Bokelj Kotor - FK Dečić Tuzi prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, Rolland76000 (rangiran na 218 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 26.24, stavljajući 8 na FK Dečić Tuzi (-1), money back on draw (+328) u okladi Asian Handicap (1).

Rolland76000
Rolland76000
Ljestvica 218/1940
Profit: 32.69
Asian Handicap (1)
+328 for FK Dečić Tuzi (-1), money back on draw
8/10
Procijenjena dobit 26.24

JohnnyBet tipovi za FK Bokelj Kotor - FK Dečić Tuzi prema yieldu tipstera

Rolland76000 (ukupni yield: 0.65%) prognozira profit od 26.24, ulaže 8 na ishod FK Dečić Tuzi (-1), money back on draw (+328), market: Asian Handicap (1).

Rolland76000
Rolland76000
Ljestvica 617/1940
Yield: 0.65%
Asian Handicap (1)
+328 for FK Dečić Tuzi (-1), money back on draw
8/10
Procijenjena dobit 26.24

Tipovi za FK Bokelj Kotor - FK Dečić Tuzi od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! Rolland76000, s ODI parametrom od 8.36 ulaže 8 s koeficijentom od +328 na FK Dečić Tuzi (-1), money back on draw na marketu Asian Handicap (1). Može ostvariti profit od 26.24.

Rolland76000
Rolland76000
Ljestvica 258/1940
ODI: 8.36
Asian Handicap (1)
+328 for FK Dečić Tuzi (-1), money back on draw
8/10
Procijenjena dobit 26.24

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu FK Bokelj Kotor - FK Dečić Tuzi od AI

Koji ishod utakmice FK Bokelj Kotor - FK Dečić Tuzi predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na FK Dečić Tuzi (-1), money back on draw na marketu Asian Handicap (1), s kvotom od +328, s ulogom 8, od tipstera Rolland76000.

Asian Handicap (1)
+328 for FK Dečić Tuzi (-1), money back on draw
8/10
Procijenjena dobit 26.24

FK Bokelj Kotor vs FK Dečić Tuzi Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +328 na FK Dečić Tuzi (-1), money back on draw (Asian Handicap (1))
Igraj odgovorno