24.10.2026 07:00 • Kazakhstan • Premier League 2026

FK Kyzylžar Petropavlovsk - Uljetau Tipovi i prognoze

FK Kyzylžar Petropavlovsk - Uljetau igra se u 07:00 dana 24.10.2026.

FK Kyzylzhar Petropavlovsk
FK Kyzylžar Petropavlovsk
—
Ulytau
Uljetau

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj FK Kyzylžar Petropavlovsk - Uljetau i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Draw Away", rezultat "FK Kyzylžar Petropavlovsk" s koeficijentima -167 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Draw Away
FK Kyzylžar Petropavlovsk
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za FK Kyzylžar Petropavlovsk - Uljetau prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, demianito (rangiran na 1968 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 6.0, stavljajući 10 na FK Kyzylžar Petropavlovsk (-167) u okladi Home Draw Away.

demianito
demianito
Ljestvica 1968/1963
Profit: -814.84
Home Draw Away
-167 for FK Kyzylžar Petropavlovsk
10/10
Procijenjena dobit 6.00

JohnnyBet tipovi za FK Kyzylžar Petropavlovsk - Uljetau prema yieldu tipstera

demianito (ukupni yield: -8.57%) prognozira profit od 6.0, ulaže 10 na ishod FK Kyzylžar Petropavlovsk (-167), market: Home Draw Away.

demianito
demianito
Ljestvica 1208/1963
Yield: -8.57%
Home Draw Away
-167 for FK Kyzylžar Petropavlovsk
10/10
Procijenjena dobit 6.00

Tipovi za FK Kyzylžar Petropavlovsk - Uljetau od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! demianito, s ODI parametrom od 511.96 ulaže 10 s koeficijentom od -167 na FK Kyzylžar Petropavlovsk na marketu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 6.0.

demianito
demianito
Ljestvica 18/1963
ODI: 511.96
Home Draw Away
-167 for FK Kyzylžar Petropavlovsk
10/10
Procijenjena dobit 6.00

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu FK Kyzylžar Petropavlovsk - Uljetau od AI

Koji ishod utakmice FK Kyzylžar Petropavlovsk - Uljetau predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na FK Kyzylžar Petropavlovsk na marketu Home Draw Away, s kvotom od -167, s ulogom 10, od tipstera demianito.

Home Draw Away
-167 for FK Kyzylžar Petropavlovsk
10/10
Procijenjena dobit 6.00

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu FK Kyzylžar Petropavlovsk - Uljetau. Top prognoza, s 100% glasova, je pobjeda FK Kyzylžar Petropavlovsk (-167). Pobjeda Uljetau (+475) prikupila je 0% glasova, dok 0% tipstera predviđa remi (+261).

1 100%
X 0%
2 0%

FK Kyzylžar Petropavlovsk vs Uljetau Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti -167 na FK Kyzylžar Petropavlovsk (Home Draw Away)
Igraj odgovorno