27.07.2026 19:00 Brazil Serie C 2026

Floresta EC - Maringa FC PR Tipovi i prognoze

Floresta EC - Maringa FC PR igra se u 19:00 dana 27.07.2026.

Floresta EC
Floresta EC
Maringa FC PR
Maringa FC PR

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Floresta EC - Maringa FC PR i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Draw Away", rezultat "Floresta EC" s koeficijentima +209 - prema 1 od 2 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Draw Away
Floresta EC
50%
1 od 2 tipstera
Correct Score
0:0
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Floresta EC - Maringa FC PR prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, The Solitary King (rangiran na 8 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 49.02, stavljajući 6 na 0:0 (+817) u okladi Correct Score. S druge strane, GITHENYA SENIOR (rangiran na 56 mjestu), tipuje s kvotom +209 na Floresta EC (Home Draw Away), stavljajući 8 - procijenjeni profit: 16.72. Treći najbolji tipster (2108 ove sezone), Snowie procjenjuje da će osvojiti profit od 12.7 stavljanjem 10 s koeficijentom od +127 na Maringa FC PR na marketu Home Draw Away.

The Solitary King
The Solitary King
Ljestvica 8/2008
Profit: 280.35
Correct Score
+817 for 0:0
6/10
Procijenjena dobit 49.02
GITHENYA SENIOR
GITHENYA SENIOR
Ljestvica 56/2008
Profit: 93.54
Home Draw Away
+209 for Floresta EC
8/10
Procijenjena dobit 16.72
Snowie
Snowie
Ljestvica 2108/2008
Profit: -602.28
Home Draw Away
+127 for Maringa FC PR
10/10
Procijenjena dobit 12.70

JohnnyBet tipovi za Floresta EC - Maringa FC PR prema yieldu tipstera

The Solitary King (ukupni yield: 11.03%) prognozira profit od 49.02, ulaže 6 na ishod 0:0 (+817), market: Correct Score. Zatim, tu je GITHENYA SENIOR s yieldom 1.3% koji nudi tip s ulogom od 8 na Floresta EC s kvotom (+209), market: Home Draw Away. Procijenjeni profit je 16.72. Snowie (yield -6.24% ) odabrao je kvotu +127 na Maringa FC PR na marketu Home Draw Away. Ulog 10 će donijeti profit od 12.7 profit (ako je tip točan).

The Solitary King
The Solitary King
Ljestvica 419/2008
Yield: 11.03%
Correct Score
+817 for 0:0
6/10
Procijenjena dobit 49.02
GITHENYA SENIOR
GITHENYA SENIOR
Ljestvica 613/2008
Yield: 1.3%
Home Draw Away
+209 for Floresta EC
8/10
Procijenjena dobit 16.72
Snowie
Snowie
Ljestvica 954/2008
Yield: -6.24%
Home Draw Away
+127 for Maringa FC PR
10/10
Procijenjena dobit 12.70

Tipovi za Floresta EC - Maringa FC PR od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! The Solitary King, s ODI parametrom od 650.93 ulaže 6 s koeficijentom od +817 na 0:0 na marketu Correct Score. Može ostvariti profit od 49.02. GITHENYA SENIOR (ODI: -81.48) tipuje kako bi ostvario profit od 16.72, stavljajući 8 na Floresta EC (+209) u okladi Home Draw Away. Treći u ukupnom poretku (ODI: -142.28), Snowie, odabrao je market Home Draw Away, stavljajući ulog od 10 s koeficijentom +127 na Maringa FC PR, te procjenjujući profit od 12.7.

The Solitary King
The Solitary King
Ljestvica 7/2008
ODI: 650.93
Correct Score
+817 for 0:0
6/10
Procijenjena dobit 49.02
GITHENYA SENIOR
GITHENYA SENIOR
Ljestvica 2132/2008
ODI: -81.48
Home Draw Away
+209 for Floresta EC
8/10
Procijenjena dobit 16.72
Snowie
Snowie
Ljestvica 2147/2008
ODI: -142.28
Home Draw Away
+127 for Maringa FC PR
10/10
Procijenjena dobit 12.70

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Floresta EC - Maringa FC PR od AI

Koji ishod utakmice Floresta EC - Maringa FC PR predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na 0:0 na marketu Correct Score, s kvotom od +817, s ulogom 6, od tipstera The Solitary King. Oklada na Floresta EC (+209) na marketu Home Draw Away s ulogom 8 od tipstera GITHENYA SENIOR je još jedan favorit AI. Treća vjerojatno dobitna oklada prema algoritmu je Maringa FC PR na marketu Home Draw Away, na kojem tipster Snowie stavlja 10 s kvotom od +127.

Correct Score
+817 for 0:0
6/10
Procijenjena dobit 49.02
Home Draw Away
+209 for Floresta EC
8/10
Procijenjena dobit 16.72
Home Draw Away
+127 for Maringa FC PR
10/10
Procijenjena dobit 12.70

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Floresta EC - Maringa FC PR. Top prognoza, s 50% glasova, je pobjeda Floresta EC (+209). Pobjeda Maringa FC PR (+127) prikupila je 50% glasova, dok 0% tipstera predviđa remi (+195).

1 50%
X 0%
2 50%
Prognoza:
Koeficijenti +817 na Floresta EC 0:0 Maringa FC PR

Floresta EC vs Maringa FC PR Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +209 na Floresta EC (Home Draw Away)
Igraj odgovorno