22.09.2026 07:20 World Modus Super Series 2026

Francesco Basili - Scott Winder Tipovi i prognoze

Francesco Basili - Scott Winder igra se u 07:20 dana 22.09.2026.

Francesco Basili
Scott Winder

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Francesco Basili - Scott Winder i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Away", rezultat "Scott Winder" s koeficijentima -10000 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Away
Scott Winder
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Francesco Basili - Scott Winder prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, abreujg78 (rangiran na 1728 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 0.1, stavljajući 10 na Scott Winder (-10000) u okladi Home Away.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1728/1641
Profit: -24721.9
Home Away
-10000 for Scott Winder
10/10
Procijenjena dobit 0.10

JohnnyBet tipovi za Francesco Basili - Scott Winder prema yieldu tipstera

abreujg78 (ukupni yield: -18.7%) prognozira profit od 0.1, ulaže 10 na ishod Scott Winder (-10000), market: Home Away.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1251/1641
Yield: -18.7%
Home Away
-10000 for Scott Winder
10/10
Procijenjena dobit 0.10

Tipovi za Francesco Basili - Scott Winder od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! abreujg78, s ODI parametrom od -27901.4 ulaže 10 s koeficijentom od -10000 na Scott Winder na marketu Home Away. Može ostvariti profit od 0.1.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1726/1641
ODI: -27901.4
Home Away
-10000 for Scott Winder
10/10
Procijenjena dobit 0.10

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Francesco Basili - Scott Winder od AI

Koji ishod utakmice Francesco Basili - Scott Winder predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Scott Winder na marketu Home Away, s kvotom od -10000, s ulogom 10, od tipstera abreujg78.

Home Away
-10000 for Scott Winder
10/10
Procijenjena dobit 0.10

Francesco Basili vs Scott Winder Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti -10000 na Scott Winder (Home Away)
Igraj odgovorno