25.10.2026 07:30 • China • Jia League 2026

Guangdong GZ-Power - Suzhou Dongwu Tipovi i prognoze

Guangdong GZ-Power - Suzhou Dongwu igra se u 07:30 dana 25.10.2026.

Guangdong GZ-Power
Guangdong GZ-Power
—
Suzhou Dongwu
Suzhou Dongwu

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Guangdong GZ-Power - Suzhou Dongwu i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Draw Away", rezultat "Guangdong GZ-Power" s koeficijentima -164 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Draw Away
Guangdong GZ-Power
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Guangdong GZ-Power - Suzhou Dongwu prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, Nionio (rangiran na 47 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 6.1, stavljajući 10 na Guangdong GZ-Power (-164) u okladi Home Draw Away.

Nionio
Nionio
Ljestvica 47/1973
Profit: 118.86
Home Draw Away
-164 for Guangdong GZ-Power
10/10
Procijenjena dobit 6.10

JohnnyBet tipovi za Guangdong GZ-Power - Suzhou Dongwu prema yieldu tipstera

Nionio (ukupni yield: 2.34%) prognozira profit od 6.1, ulaže 10 na ishod Guangdong GZ-Power (-164), market: Home Draw Away.

Nionio
Nionio
Ljestvica 527/1973
Yield: 2.34%
Home Draw Away
-164 for Guangdong GZ-Power
10/10
Procijenjena dobit 6.10

Tipovi za Guangdong GZ-Power - Suzhou Dongwu od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! Nionio, s ODI parametrom od -16.15 ulaže 10 s koeficijentom od -164 na Guangdong GZ-Power na marketu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 6.1.

Nionio
Nionio
Ljestvica 1868/1973
ODI: -16.15
Home Draw Away
-164 for Guangdong GZ-Power
10/10
Procijenjena dobit 6.10

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Guangdong GZ-Power - Suzhou Dongwu od AI

Koji ishod utakmice Guangdong GZ-Power - Suzhou Dongwu predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Guangdong GZ-Power na marketu Home Draw Away, s kvotom od -164, s ulogom 10, od tipstera Nionio.

Home Draw Away
-164 for Guangdong GZ-Power
10/10
Procijenjena dobit 6.10

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Guangdong GZ-Power - Suzhou Dongwu. Top prognoza, s 100% glasova, je pobjeda Guangdong GZ-Power (-164). Pobjeda Suzhou Dongwu (+295) prikupila je 0% glasova, dok 0% tipstera predviđa remi.

1 100%
X 0%
2 0%

Guangdong GZ-Power vs Suzhou Dongwu Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti -164 na Guangdong GZ-Power (Home Draw Away)
Igraj odgovorno