15.10.2026 12:45 • Europe • Conference League 2026/2027

Hajduk Split - Ajax Tipovi i prognoze

Hajduk Split - Ajax igra se u 12:45 dana 15.10.2026.

HNK Hajduk Split
Hajduk Split
—
AFC Ajax
Ajax

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Hajduk Split - Ajax i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Draw Away", rezultat "Ajax" s koeficijentima -208 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Draw Away
Ajax
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Hajduk Split - Ajax prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, abaco33 (rangiran na 1687 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 4.8, stavljajući 10 na Ajax (-208) u okladi Home Draw Away.

abaco33
abaco33
Ljestvica 1687/1688
Profit: -517.4
Home Draw Away
-208 for Ajax
10/10
Procijenjena dobit 4.80

JohnnyBet tipovi za Hajduk Split - Ajax prema yieldu tipstera

abaco33 (ukupni yield: -4.85%) prognozira profit od 4.8, ulaže 10 na ishod Ajax (-208), market: Home Draw Away.

abaco33
abaco33
Ljestvica 840/1688
Yield: -4.85%
Home Draw Away
-208 for Ajax
10/10
Procijenjena dobit 4.80

Tipovi za Hajduk Split - Ajax od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! abaco33, s ODI parametrom od -712.41 ulaže 10 s koeficijentom od -208 na Ajax na marketu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 4.8.

abaco33
abaco33
Ljestvica 1782/1688
ODI: -712.41
Home Draw Away
-208 for Ajax
10/10
Procijenjena dobit 4.80

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Hajduk Split - Ajax od AI

Koji ishod utakmice Hajduk Split - Ajax predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Ajax na marketu Home Draw Away, s kvotom od -208, s ulogom 10, od tipstera abaco33.

Home Draw Away
-208 for Ajax
10/10
Procijenjena dobit 4.80

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Hajduk Split - Ajax. Top prognoza, s 100% glasova, je pobjeda Ajax (-208). Pobjeda Hajduk Split (+513) prikupila je 0% glasova, dok 0% korisnika predviđa remi (+352).

1 0%
X 0%
2 100%

Hajduk Split vs Ajax Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti -208 na Ajax (Home Draw Away)
Igraj odgovorno