30.08.2026 14:30 Turkey Super Lig 2026/2027

Istanbul Basaksehir - Kasimpasa SK Tipovi i prognoze

Istanbul Basaksehir - Kasimpasa SK igra se u 14:30 dana 30.08.2026.

Istanbul Basaksehir FK
Istanbul Basaksehir
Kasimpasa SK
Kasimpasa SK

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Istanbul Basaksehir - Kasimpasa SK i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Draw Away", rezultat "Istanbul Basaksehir" s koeficijentima -154 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Draw Away
Istanbul Basaksehir
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Istanbul Basaksehir - Kasimpasa SK prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, szem55 (rangiran na 1293 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 6.5, stavljajući 10 na Istanbul Basaksehir (-154) u okladi Home Draw Away.

szem55
szem55
Ljestvica 1293/1316
Profit: -194.43
Home Draw Away
-154 for Istanbul Basaksehir
10/10
Procijenjena dobit 6.50

JohnnyBet tipovi za Istanbul Basaksehir - Kasimpasa SK prema yieldu tipstera

szem55 (ukupni yield: -6.49%) prognozira profit od 6.5, ulaže 10 na ishod Istanbul Basaksehir (-154), market: Home Draw Away.

szem55
szem55
Ljestvica 762/1316
Yield: -6.49%
Home Draw Away
-154 for Istanbul Basaksehir
10/10
Procijenjena dobit 6.50

Tipovi za Istanbul Basaksehir - Kasimpasa SK od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! szem55, s ODI parametrom od -21.1 ulaže 10 s koeficijentom od -154 na Istanbul Basaksehir na marketu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 6.5.

szem55
szem55
Ljestvica 1364/1316
ODI: -21.1
Home Draw Away
-154 for Istanbul Basaksehir
10/10
Procijenjena dobit 6.50

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Istanbul Basaksehir - Kasimpasa SK od AI

Koji ishod utakmice Istanbul Basaksehir - Kasimpasa SK predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Istanbul Basaksehir na marketu Home Draw Away, s kvotom od -154, s ulogom 10, od tipstera szem55.

Home Draw Away
-154 for Istanbul Basaksehir
10/10
Procijenjena dobit 6.50

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Istanbul Basaksehir - Kasimpasa SK. Top prognoza, s 100% glasova, je pobjeda Istanbul Basaksehir (-154). Pobjeda Kasimpasa SK (+456) prikupila je 0% glasova, dok 0% tipstera predviđa remi (+280).

1 100%
X 0%
2 0%

Istanbul Basaksehir vs Kasimpasa SK Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti -154 na Istanbul Basaksehir (Home Draw Away)
Igraj odgovorno