03.07.2026 13:00 World Friendly Club Matches 2026 (Possible Format Change)

Jedinstvo Ub - FK Javor Ivanjica Tipovi i prognoze

Jedinstvo Ub - FK Javor Ivanjica igra se u 13:00 dana 03.07.2026.

Jedinstvo Ub
Jedinstvo Ub
FK Javor Ivanjica
FK Javor Ivanjica

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Jedinstvo Ub - FK Javor Ivanjica i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Draw No Bet", rezultat "FK Javor Ivanjica" s koeficijentima -175 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Over/Under 3.25
Over
100%
1 od 1 tipstera
Draw No Bet
FK Javor Ivanjica
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Jedinstvo Ub - FK Javor Ivanjica prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, FutBach (rangiran na 1397 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 5.7, stavljajući 10 na FK Javor Ivanjica (-175) u okladi Draw No Bet. S druge strane, giannhs68 (rangiran na 1597 mjestu), tipuje s kvotom +115 na Over (Over/Under 3.25), stavljajući 10 - procijenjeni profit: 11.5.

FutBach
FutBach
Ljestvica 1397/1820
Profit: -39.62
Draw No Bet
-175 for FK Javor Ivanjica
10/10
Procijenjena dobit 5.70
giannhs68
giannhs68
Ljestvica 1597/1820
Profit: -74.84
Over/Under 3.25
+115 for Over
10/10
Procijenjena dobit 11.50

JohnnyBet tipovi za Jedinstvo Ub - FK Javor Ivanjica prema yieldu tipstera

giannhs68 (ukupni yield: -1.09%) prognozira profit od 11.5, ulaže 10 na ishod Over (+115), market: Over/Under 3.25. Zatim, tu je FutBach s yieldom -1.49% koji nudi tip s ulogom od 10 na FK Javor Ivanjica s kvotom (-175), market: Draw No Bet. Procijenjeni profit je 5.7.

giannhs68
giannhs68
Ljestvica 716/1820
Yield: -1.09%
Over/Under 3.25
+115 for Over
10/10
Procijenjena dobit 11.50
FutBach
FutBach
Ljestvica 736/1820
Yield: -1.49%
Draw No Bet
-175 for FK Javor Ivanjica
10/10
Procijenjena dobit 5.70

Tipovi za Jedinstvo Ub - FK Javor Ivanjica od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! FutBach, s ODI parametrom od 7.36 ulaže 10 s koeficijentom od -175 na FK Javor Ivanjica na marketu Draw No Bet. Može ostvariti profit od 5.7. giannhs68 (ODI: 3.32) tipuje kako bi ostvario profit od 11.5, stavljajući 10 na Over (+115) u okladi Over/Under 3.25.

FutBach
FutBach
Ljestvica 221/1820
ODI: 7.36
Draw No Bet
-175 for FK Javor Ivanjica
10/10
Procijenjena dobit 5.70
giannhs68
giannhs68
Ljestvica 307/1820
ODI: 3.32
Over/Under 3.25
+115 for Over
10/10
Procijenjena dobit 11.50

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Jedinstvo Ub - FK Javor Ivanjica od AI

Koji ishod utakmice Jedinstvo Ub - FK Javor Ivanjica predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na FK Javor Ivanjica na marketu Draw No Bet, s kvotom od -175, s ulogom 10, od tipstera FutBach. Oklada na Over (+115) na marketu Over/Under 3.25 s ulogom 10 od tipstera giannhs68 je još jedan favorit AI.

Draw No Bet
-175 for FK Javor Ivanjica
10/10
Procijenjena dobit 5.70
Over/Under 3.25
+115 for Over
10/10
Procijenjena dobit 11.50

Jedinstvo Ub vs FK Javor Ivanjica Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti -175 na FK Javor Ivanjica (Draw No Bet)
Tip 2:
Koeficijenti +115 na Over (Over/Under 3.25)
Igraj odgovorno