Događaj u tijeku
30.07.2026 07:45 Romania WTA 125K Targu Mures, Doubles 2026

Laboutkova A./Monnet C. - Cavalle-Reimers Y./Salden L. Tipovi i prognoze

Laboutkova A./Monnet C. - Cavalle-Reimers Y./Salden L. igra se u 07:45 dana 30.07.2026.

Laboutkova A./Monnet C.
Cavalle-Reimers Y./Salden L.

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Laboutkova A./Monnet C. - Cavalle-Reimers Y./Salden L. i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Away", rezultat "Cavalle-Reimers Y./Salden L." s koeficijentima -185 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Away
Cavalle-Reimers Y./Salden L.
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Laboutkova A./Monnet C. - Cavalle-Reimers Y./Salden L. prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, Oddslayer (rangiran na 968 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 5.4, stavljajući 10 na Cavalle-Reimers Y./Salden L. (-185) u okladi Home Away.

Oddslayer
Oddslayer
Ljestvica 968/2045
Profit: -7.8
Home Away
-185 for Cavalle-Reimers Y./Salden L.
10/10
Procijenjena dobit 5.40

JohnnyBet tipovi za Laboutkova A./Monnet C. - Cavalle-Reimers Y./Salden L. prema yieldu tipstera

Oddslayer (ukupni yield: -15.6%) prognozira profit od 5.4, ulaže 10 na ishod Cavalle-Reimers Y./Salden L. (-185), market: Home Away.

Oddslayer
Oddslayer
Ljestvica 1341/2045
Yield: -15.6%
Home Away
-185 for Cavalle-Reimers Y./Salden L.
10/10
Procijenjena dobit 5.40

Tipovi za Laboutkova A./Monnet C. - Cavalle-Reimers Y./Salden L. od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! Oddslayer, s ODI parametrom od 0.17 ulaže 10 s koeficijentom od -185 na Cavalle-Reimers Y./Salden L. na marketu Home Away. Može ostvariti profit od 5.4.

Oddslayer
Oddslayer
Ljestvica 807/2045
ODI: 0.17
Home Away
-185 for Cavalle-Reimers Y./Salden L.
10/10
Procijenjena dobit 5.40

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Laboutkova A./Monnet C. - Cavalle-Reimers Y./Salden L. od AI

Koji ishod utakmice Laboutkova A./Monnet C. - Cavalle-Reimers Y./Salden L. predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Cavalle-Reimers Y./Salden L. na marketu Home Away, s kvotom od -185, s ulogom 10, od tipstera Oddslayer.

Home Away
-185 for Cavalle-Reimers Y./Salden L.
10/10
Procijenjena dobit 5.40

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Laboutkova A./Monnet C. - Cavalle-Reimers Y./Salden L.. Najbolja prognoza, s 100% glasova je pobjeda Cavalle-Reimers Y./Salden L. (koeficijent -185). Pobjeda Laboutkova A./Monnet C. prikupila je 0% glasova.

1 0%
2 100%

Laboutkova A./Monnet C. vs Cavalle-Reimers Y./Salden L. Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti -185 na Cavalle-Reimers Y./Salden L. (Home Away)
Igraj odgovorno