24.09.2026 04:00 Republic of Korea KBO 2026

LG Twins - Lotte Giants Tipovi i prognoze

LG Twins - Lotte Giants igra se u 04:00 dana 24.09.2026.

LG Twins
LG Twins
Lotte Giants

Na što se kladiti?

Najpopularnije vrste oklada:

Over/Under 7.5
Over
100%
2 od 2 tipstera

JohnnyBet tipovi za LG Twins - Lotte Giants prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, bukerror (rangiran na 29 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 7.3, stavljajući 10 na Over (-137) u okladi Over/Under 7.5. S druge strane, Orythree (rangiran na 319 mjestu), tipuje s kvotom -137 na Over (Over/Under 7.5), stavljajući 10 - procijenjeni profit: 7.3.

bukerror
bukerror
Ljestvica 29/1654
Profit: 159.54
Over/Under 7.5
-137 for Over
10/10
Procijenjena dobit 7.30
Orythree
Orythree
Ljestvica 319/1654
Profit: 11.94
Over/Under 7.5
-137 for Over
10/10
Procijenjena dobit 7.30

JohnnyBet tipovi za LG Twins - Lotte Giants prema yieldu tipstera

bukerror (ukupni yield: 2.23%) prognozira profit od 7.3, ulaže 10 na ishod Over (-137), market: Over/Under 7.5. Zatim, tu je Orythree s yieldom 0.12% koji nudi tip s ulogom od 10 na Over s kvotom (-137), market: Over/Under 7.5. Procijenjeni profit je 7.3.

bukerror
bukerror
Ljestvica 458/1654
Yield: 2.23%
Over/Under 7.5
-137 for Over
10/10
Procijenjena dobit 7.30
Orythree
Orythree
Ljestvica 547/1654
Yield: 0.12%
Over/Under 7.5
-137 for Over
10/10
Procijenjena dobit 7.30

Tipovi za LG Twins - Lotte Giants od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! Orythree, s ODI parametrom od 8.56 ulaže 10 s koeficijentom od -137 na Over na marketu Over/Under 7.5. Može ostvariti profit od 7.3. bukerror (ODI: 7.3) tipuje kako bi ostvario profit od 7.3, stavljajući 10 na Over (-137) u okladi Over/Under 7.5.

Orythree
Orythree
Ljestvica 203/1654
ODI: 8.56
Over/Under 7.5
-137 for Over
10/10
Procijenjena dobit 7.30
bukerror
bukerror
Ljestvica 220/1654
ODI: 7.3
Over/Under 7.5
-137 for Over
10/10
Procijenjena dobit 7.30

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu LG Twins - Lotte Giants od AI

Koji ishod utakmice LG Twins - Lotte Giants predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Over na marketu Over/Under 7.5, s kvotom od -137, s ulogom 10, od tipstera bukerror. Oklada na Over (-137) na marketu Over/Under 7.5 s ulogom 10 od tipstera Orythree je još jedan favorit AI.

Over/Under 7.5
-137 for Over
10/10
Procijenjena dobit 7.30
Over/Under 7.5
-137 for Over
10/10
Procijenjena dobit 7.30

LG Twins vs Lotte Giants Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti -137 na Over (Over/Under 7.5)
Igraj odgovorno