25.09.2026 13:00 • Sweden • Division 1 2026

Lunds BK - Kristianstad FC Tipovi i prognoze

Lunds BK - Kristianstad FC igra se u 13:00 dana 25.09.2026.

Lunds BK
Lunds BK
—
Kristianstad FC
Kristianstad FC

Na što se kladiti?

Najpopularnije vrste oklada:

Over/Under 2.25
Over
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Lunds BK - Kristianstad FC prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, Samou22 (rangiran na 1688 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 3.7, stavljajući 10 na Over (-270) u okladi Over/Under 2.25.

Samou22
Samou22
Ljestvica 1688/1664
Profit: -696.87
Over/Under 2.25
-270 for Over
10/10
Procijenjena dobit 3.70

JohnnyBet tipovi za Lunds BK - Kristianstad FC prema yieldu tipstera

Samou22 (ukupni yield: -5.54%) prognozira profit od 3.7, ulaže 10 na ishod Over (-270), market: Over/Under 2.25.

Samou22
Samou22
Ljestvica 874/1664
Yield: -5.54%
Over/Under 2.25
-270 for Over
10/10
Procijenjena dobit 3.70

Tipovi za Lunds BK - Kristianstad FC od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! Samou22, s ODI parametrom od -75.97 ulaže 10 s koeficijentom od -270 na Over na marketu Over/Under 2.25. Može ostvariti profit od 3.7.

Samou22
Samou22
Ljestvica 1692/1664
ODI: -75.97
Over/Under 2.25
-270 for Over
10/10
Procijenjena dobit 3.70

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Lunds BK - Kristianstad FC od AI

Koji ishod utakmice Lunds BK - Kristianstad FC predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Over na marketu Over/Under 2.25, s kvotom od -270, s ulogom 10, od tipstera Samou22.

Over/Under 2.25
-270 for Over
10/10
Procijenjena dobit 3.70

Lunds BK vs Kristianstad FC Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti -270 na Over (Over/Under 2.25)
Igraj odgovorno