24.08.2026 12:10 United States US Open Women, Qualifications 2026

Mai Hontama - Lina Gjorceska Tipovi i prognoze

Mai Hontama - Lina Gjorceska igra se u 12:10 dana 24.08.2026.

Mai Hontama
Lina Gjorceska

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Mai Hontama - Lina Gjorceska i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Away", rezultat "Mai Hontama" s koeficijentima -357 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Away
Mai Hontama
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Mai Hontama - Lina Gjorceska prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, betterman (rangiran na 1383 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 2.8, stavljajući 10 na Mai Hontama (-357) u okladi Home Away.

betterman
betterman
Ljestvica 1383/1240
Profit: -1838.35
Home Away
-357 for Mai Hontama
10/10
Procijenjena dobit 2.80

JohnnyBet tipovi za Mai Hontama - Lina Gjorceska prema yieldu tipstera

betterman (ukupni yield: -7.35%) prognozira profit od 2.8, ulaže 10 na ishod Mai Hontama (-357), market: Home Away.

betterman
betterman
Ljestvica 736/1240
Yield: -7.35%
Home Away
-357 for Mai Hontama
10/10
Procijenjena dobit 2.80

Tipovi za Mai Hontama - Lina Gjorceska od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! betterman, s ODI parametrom od -635.24 ulaže 10 s koeficijentom od -357 na Mai Hontama na marketu Home Away. Može ostvariti profit od 2.8.

betterman
betterman
Ljestvica 1377/1240
ODI: -635.24
Home Away
-357 for Mai Hontama
10/10
Procijenjena dobit 2.80

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Mai Hontama - Lina Gjorceska od AI

Koji ishod utakmice Mai Hontama - Lina Gjorceska predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Mai Hontama na marketu Home Away, s kvotom od -357, s ulogom 10, od tipstera betterman.

Home Away
-357 for Mai Hontama
10/10
Procijenjena dobit 2.80

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Mai Hontama - Lina Gjorceska. Najbolja prognoza, s 100% glasova, je pobjeda Mai Hontama (koeficijent -357). S druge strane pobjeda Lina Gjorceska (+304) prikupila je 0% glasova.

1 100%
2 0%

Mai Hontama vs Lina Gjorceska Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti -357 na Mai Hontama (Home Away)
Igraj odgovorno