Događaj u tijeku
28.08.2026 10:30 World BLAST Open Fall 2026

Natus Vincere - paiN Gaming Tipovi i prognoze

Natus Vincere - paiN Gaming igra se u 10:30 dana 28.08.2026.

Natus Vincere
paiN Gaming

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Natus Vincere - paiN Gaming i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Winner", rezultat "Natus Vincere" s koeficijentima -476 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Winner
Natus Vincere
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Natus Vincere - paiN Gaming prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, fkd35 (rangiran na 20 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 2.1, stavljajući 10 na Natus Vincere (-476) u okladi Winner.

fkd35
fkd35
Ljestvica 20/1310
Profit: 184.38
Winner
-476 for Natus Vincere
10/10
Procijenjena dobit 2.10

JohnnyBet tipovi za Natus Vincere - paiN Gaming prema yieldu tipstera

fkd35 (ukupni yield: 6.13%) prognozira profit od 2.1, ulaže 10 na ishod Natus Vincere (-476), market: Winner.

fkd35
fkd35
Ljestvica 291/1310
Yield: 6.13%
Winner
-476 for Natus Vincere
10/10
Procijenjena dobit 2.10

Tipovi za Natus Vincere - paiN Gaming od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! fkd35, s ODI parametrom od 176.05 ulaže 10 s koeficijentom od -476 na Natus Vincere na marketu Winner. Može ostvariti profit od 2.1.

fkd35
fkd35
Ljestvica 32/1310
ODI: 176.05
Winner
-476 for Natus Vincere
10/10
Procijenjena dobit 2.10

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Natus Vincere - paiN Gaming od AI

Koji ishod utakmice Natus Vincere - paiN Gaming predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Natus Vincere na marketu Winner, s kvotom od -476, s ulogom 10, od tipstera fkd35.

Winner
-476 for Natus Vincere
10/10
Procijenjena dobit 2.10

Natus Vincere vs paiN Gaming Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti -476 na Natus Vincere (Winner)
Igraj odgovorno