Događaj u tijeku
25.09.2026 16:05 • United States • MLB 2026

New York Yankees - Baltimore Orioles Tipovi i prognoze

New York Yankees - Baltimore Orioles igra se u 16:05 dana 25.09.2026.

New York Yankees
New York Yankees
—
Baltimore Orioles
Baltimore Orioles

Na što se kladiti?

Najpopularnije vrste oklada:

Over/Under 2.5
Under
67%
2 od 3 tipstera

JohnnyBet tipovi za New York Yankees - Baltimore Orioles prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, Henry258 (rangiran na 1481 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 38.0, stavljajući 4 na Under (+950) u okladi Over/Under 2.5. S druge strane, faro2013 (rangiran na 1764 mjestu), tipuje s kvotom -2000 na Over (Over/Under 2.5), stavljajući 10 - procijenjeni profit: 0.5. Treći najbolji tipster (1769 ove sezone), abreujg78 procjenjuje da će osvojiti profit od 39.92 stavljanjem 4 s koeficijentom od +998 na Under na marketu Over/Under 2.5.

Henry258
Henry258
Ljestvica 1481/1672
Profit: -198.81
Over/Under 2.5
+950 for Under
4/10
Procijenjena dobit 38.00
faro2013
faro2013
Ljestvica 1764/1672
Profit: -3212.96
Over/Under 2.5
-2000 for Over
10/10
Procijenjena dobit 0.50
abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1769/1672
Profit: -27008.1
Over/Under 2.5
+998 for Under
4/10
Procijenjena dobit 39.92

JohnnyBet tipovi za New York Yankees - Baltimore Orioles prema yieldu tipstera

Henry258 (ukupni yield: -1.57%) prognozira profit od 38.0, ulaže 4 na ishod Under (+950), market: Over/Under 2.5. Zatim, tu je faro2013 s yieldom -4.39% koji nudi tip s ulogom od 10 na Over s kvotom (-2000), market: Over/Under 2.5. Procijenjeni profit je 0.5. abreujg78 (yield -19.15% ) odabrao je kvotu +998 na Under na marketu Over/Under 2.5. Ulog 4 će donijeti profit od 39.92 profit (ako je tip točan).

Henry258
Henry258
Ljestvica 622/1672
Yield: -1.57%
Over/Under 2.5
+950 for Under
4/10
Procijenjena dobit 38.00
faro2013
faro2013
Ljestvica 806/1672
Yield: -4.39%
Over/Under 2.5
-2000 for Over
10/10
Procijenjena dobit 0.50
abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1290/1672
Yield: -19.15%
Over/Under 2.5
+998 for Under
4/10
Procijenjena dobit 39.92

Tipovi za New York Yankees - Baltimore Orioles od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! Henry258, s ODI parametrom od 34.38 ulaže 4 s koeficijentom od +950 na Under na marketu Over/Under 2.5. Može ostvariti profit od 38.0. faro2013 (ODI: -1829.82) tipuje kako bi ostvario profit od 0.5, stavljajući 10 na Over (-2000) u okladi Over/Under 2.5. Treći u ukupnom poretku (ODI: -29942.3), abreujg78, odabrao je market Over/Under 2.5, stavljajući ulog od 4 s koeficijentom +998 na Under, te procjenjujući profit od 39.92.

Henry258
Henry258
Ljestvica 105/1672
ODI: 34.38
Over/Under 2.5
+950 for Under
4/10
Procijenjena dobit 38.00
faro2013
faro2013
Ljestvica 1759/1672
ODI: -1829.82
Over/Under 2.5
-2000 for Over
10/10
Procijenjena dobit 0.50
abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1767/1672
ODI: -29942.3
Over/Under 2.5
+998 for Under
4/10
Procijenjena dobit 39.92

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu New York Yankees - Baltimore Orioles od AI

Koji ishod utakmice New York Yankees - Baltimore Orioles predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Under na marketu Over/Under 2.5, s kvotom od +950, s ulogom 4, od tipstera Henry258. Oklada na Over (-2000) na marketu Over/Under 2.5 s ulogom 10 od tipstera faro2013 je još jedan favorit AI. Treća vjerojatno dobitna oklada prema algoritmu je Under na marketu Over/Under 2.5, na kojem tipster abreujg78 stavlja 4 s kvotom od +998.

Over/Under 2.5
+950 for Under
4/10
Procijenjena dobit 38.00
Over/Under 2.5
-2000 for Over
10/10
Procijenjena dobit 0.50
Over/Under 2.5
+998 for Under
4/10
Procijenjena dobit 39.92

New York Yankees vs Baltimore Orioles Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +950 na Under (Over/Under 2.5)
Igraj odgovorno