22.10.2026 04:30 • Indonesia • Super League 2026/2027

PSM Makassar - Persebaya Surabaya Tipovi i prognoze

PSM Makassar - Persebaya Surabaya igra se u 04:30 dana 22.10.2026.

PSM Makassar
PSM Makassar
—
Persebaya Surabaya
Persebaya Surabaya

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj PSM Makassar - Persebaya Surabaya i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Draw Away", rezultat "Persebaya Surabaya" s koeficijentima +106 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Draw Away
Persebaya Surabaya
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za PSM Makassar - Persebaya Surabaya prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, Galliard (rangiran na 248 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 10.6, stavljajući 10 na Persebaya Surabaya (+106) u okladi Home Draw Away.

Galliard
Ljestvica 248/1935
Profit: 24.2
Home Draw Away
+106 for Persebaya Surabaya
10/10
Procijenjena dobit 10.60

JohnnyBet tipovi za PSM Makassar - Persebaya Surabaya prema yieldu tipstera

Galliard (ukupni yield: 22.41%) prognozira profit od 10.6, ulaže 10 na ishod Persebaya Surabaya (+106), market: Home Draw Away.

Galliard
Ljestvica 257/1935
Yield: 22.41%
Home Draw Away
+106 for Persebaya Surabaya
10/10
Procijenjena dobit 10.60

Tipovi za PSM Makassar - Persebaya Surabaya od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! Galliard, s ODI parametrom od 0.05 ulaže 10 s koeficijentom od +106 na Persebaya Surabaya na marketu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 10.6.

Galliard
Ljestvica 861/1935
ODI: 0.05
Home Draw Away
+106 for Persebaya Surabaya
10/10
Procijenjena dobit 10.60

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu PSM Makassar - Persebaya Surabaya od AI

Koji ishod utakmice PSM Makassar - Persebaya Surabaya predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Persebaya Surabaya na marketu Home Draw Away, s kvotom od +106, s ulogom 10, od tipstera Galliard.

Home Draw Away
+106 for Persebaya Surabaya
10/10
Procijenjena dobit 10.60

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu PSM Makassar - Persebaya Surabaya. Top prognoza, s 100% glasova, je pobjeda Persebaya Surabaya (+106). Pobjeda PSM Makassar (+242) prikupila je 0% glasova, dok 0% korisnika predviđa remi (+223).

1 0%
X 0%
2 100%

PSM Makassar vs Persebaya Surabaya Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +106 na Persebaya Surabaya (Home Draw Away)
Igraj odgovorno