28.09.2026 14:45 • World • PDC World Grand Prix 2026

Ross Smith - Cameron Menzies Tipovi i prognoze

Ross Smith - Cameron Menzies igra se u 14:45 dana 28.09.2026.

Ross Smith
—
Cameron Menzies

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Ross Smith - Cameron Menzies i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Away", rezultat "Cameron Menzies" s koeficijentima +150 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Away
Cameron Menzies
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Ross Smith - Cameron Menzies prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, Wilhelmine (rangiran na 1768 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 15.0, stavljajući 10 na Cameron Menzies (+150) u okladi Home Away.

Wilhelmine
Wilhelmine
Ljestvica 1768/1665
Profit: -6708.04
Home Away
+150 for Cameron Menzies
10/10
Procijenjena dobit 15.00

JohnnyBet tipovi za Ross Smith - Cameron Menzies prema yieldu tipstera

Wilhelmine (ukupni yield: -6.83%) prognozira profit od 15.0, ulaže 10 na ishod Cameron Menzies (+150), market: Home Away.

Wilhelmine
Wilhelmine
Ljestvica 954/1665
Yield: -6.83%
Home Away
+150 for Cameron Menzies
10/10
Procijenjena dobit 15.00

Tipovi za Ross Smith - Cameron Menzies od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! Wilhelmine, s ODI parametrom od -9162.97 ulaže 10 s koeficijentom od +150 na Cameron Menzies na marketu Home Away. Može ostvariti profit od 15.0.

Wilhelmine
Wilhelmine
Ljestvica 1766/1665
ODI: -9162.97
Home Away
+150 for Cameron Menzies
10/10
Procijenjena dobit 15.00

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Ross Smith - Cameron Menzies od AI

Koji ishod utakmice Ross Smith - Cameron Menzies predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Cameron Menzies na marketu Home Away, s kvotom od +150, s ulogom 10, od tipstera Wilhelmine.

Home Away
+150 for Cameron Menzies
10/10
Procijenjena dobit 15.00

Ross Smith vs Cameron Menzies Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +150 na Cameron Menzies (Home Away)
Igraj odgovorno