20.10.2026 11:00 • Slovakia • Cup 2026/2027

Tatran Liptovsky Mikulaš - MFK Skalica Tipovi i prognoze

Tatran Liptovsky Mikulaš - MFK Skalica igra se u 11:00 dana 20.10.2026.

Tatran Liptovsky Mikulas
Tatran Liptovsky Mikulaš
—
MFK Skalica
MFK Skalica

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Tatran Liptovsky Mikulaš - MFK Skalica i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Draw Away", rezultat "MFK Skalica" s koeficijentima -222 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Draw Away
MFK Skalica
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Tatran Liptovsky Mikulaš - MFK Skalica prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, abreujg78 (rangiran na 2012 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 4.5, stavljajući 10 na MFK Skalica (-222) u okladi Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 2012/1916
Profit: -37419.3
Home Draw Away
-222 for MFK Skalica
10/10
Procijenjena dobit 4.50

JohnnyBet tipovi za Tatran Liptovsky Mikulaš - MFK Skalica prema yieldu tipstera

abreujg78 (ukupni yield: -17.92%) prognozira profit od 4.5, ulaže 10 na ishod MFK Skalica (-222), market: Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1450/1916
Yield: -17.92%
Home Draw Away
-222 for MFK Skalica
10/10
Procijenjena dobit 4.50

Tipovi za Tatran Liptovsky Mikulaš - MFK Skalica od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! abreujg78, s ODI parametrom od -43311.7 ulaže 10 s koeficijentom od -222 na MFK Skalica na marketu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 4.5.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 2009/1916
ODI: -43311.7
Home Draw Away
-222 for MFK Skalica
10/10
Procijenjena dobit 4.50

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Tatran Liptovsky Mikulaš - MFK Skalica od AI

Koji ishod utakmice Tatran Liptovsky Mikulaš - MFK Skalica predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na MFK Skalica na marketu Home Draw Away, s kvotom od -222, s ulogom 10, od tipstera abreujg78.

Home Draw Away
-222 for MFK Skalica
10/10
Procijenjena dobit 4.50

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Tatran Liptovsky Mikulaš - MFK Skalica. Top prognoza, s 100% glasova, je pobjeda MFK Skalica (-222). Pobjeda Tatran Liptovsky Mikulaš (+108) prikupila je 0% glasova, dok 0% korisnika predviđa remi (+124).

1 0%
X 0%
2 100%

Tatran Liptovsky Mikulaš vs MFK Skalica Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti -222 na MFK Skalica (Home Draw Away)
Igraj odgovorno