01.08.2026 09:30 India Delhi Premier League T20 2026

West Delhi Lions - New Delhi Tigers Tipovi i prognoze

West Delhi Lions - New Delhi Tigers igra se u 09:30 dana 01.08.2026.

West Delhi Lions
New Delhi Tigers

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj West Delhi Lions - New Delhi Tigers i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Away", rezultat "West Delhi Lions" s koeficijentima -159 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Away
West Delhi Lions
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za West Delhi Lions - New Delhi Tigers prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, maer20 (rangiran na 1 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 6.3, stavljajući 10 na West Delhi Lions (-159) u okladi Home Away.

maer20
maer20
Ljestvica 1/434
Profit: 0.0
Home Away
-159 for West Delhi Lions
10/10
Procijenjena dobit 6.30

JohnnyBet tipovi za West Delhi Lions - New Delhi Tigers prema yieldu tipstera

maer20 (ukupni yield: 0.0%) prognozira profit od 6.3, ulaže 10 na ishod West Delhi Lions (-159), market: Home Away.

maer20
maer20
Ljestvica 1/434
Yield: 0.0%
Home Away
-159 for West Delhi Lions
10/10
Procijenjena dobit 6.30

Tipovi za West Delhi Lions - New Delhi Tigers od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! maer20, s ODI parametrom od 0.0 ulaže 10 s koeficijentom od -159 na West Delhi Lions na marketu Home Away. Može ostvariti profit od 6.3.

maer20
maer20
Ljestvica 1/434
ODI: 0.0
Home Away
-159 for West Delhi Lions
10/10
Procijenjena dobit 6.30

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu West Delhi Lions - New Delhi Tigers od AI

Koji ishod utakmice West Delhi Lions - New Delhi Tigers predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na West Delhi Lions na marketu Home Away, s kvotom od -159, s ulogom 10, od tipstera maer20.

Home Away
-159 for West Delhi Lions
10/10
Procijenjena dobit 6.30

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu West Delhi Lions - New Delhi Tigers. Najbolja prognoza, s 100% glasova, je pobjeda West Delhi Lions (koeficijent -159). S druge strane pobjeda New Delhi Tigers (+114) prikupila je 0% glasova.

1 100%
2 0%

West Delhi Lions vs New Delhi Tigers Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti -159 na West Delhi Lions (Home Away)
Igraj odgovorno