31.08.2026 11:00 United States US Open Women 2026

Julija Starodubceva - Ela Seidel Tipovi i prognoze

Julija Starodubceva - Ela Seidel igra se u 11:00 dana 31.08.2026.

Julija Starodubceva
Ela Seidel

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Julija Starodubceva - Ela Seidel i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Away", rezultat "Ela Seidel" s koeficijentima +214 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Away
Ela Seidel
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Julija Starodubceva - Ela Seidel prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, GamblingSport19 (rangiran na 1421 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 17.12, stavljajući 8 na Ela Seidel (+214) u okladi Home Away.

GamblingSport19
GamblingSport19
Ljestvica 1421/1319
Profit: -458.5
Home Away
+214 for Ela Seidel
8/10
Procijenjena dobit 17.12

JohnnyBet tipovi za Julija Starodubceva - Ela Seidel prema yieldu tipstera

GamblingSport19 (ukupni yield: -5.44%) prognozira profit od 17.12, ulaže 8 na ishod Ela Seidel (+214), market: Home Away.

GamblingSport19
GamblingSport19
Ljestvica 726/1319
Yield: -5.44%
Home Away
+214 for Ela Seidel
8/10
Procijenjena dobit 17.12

Tipovi za Julija Starodubceva - Ela Seidel od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! GamblingSport19, s ODI parametrom od -1606.62 ulaže 8 s koeficijentom od +214 na Ela Seidel na marketu Home Away. Može ostvariti profit od 17.12.

GamblingSport19
GamblingSport19
Ljestvica 1478/1319
ODI: -1606.62
Home Away
+214 for Ela Seidel
8/10
Procijenjena dobit 17.12

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Julija Starodubceva - Ela Seidel od AI

Koji ishod utakmice Julija Starodubceva - Ela Seidel predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Ela Seidel na marketu Home Away, s kvotom od +214, s ulogom 8, od tipstera GamblingSport19.

Home Away
+214 for Ela Seidel
8/10
Procijenjena dobit 17.12

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Julija Starodubceva - Ela Seidel. Najbolja prognoza, s 100% glasova je pobjeda Ela Seidel (koeficijent +214). Pobjeda Julija Starodubceva (-263) prikupila je 0% glasova.

1 0%
2 100%

Julija Starodubceva vs Ela Seidel Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +214 na Ela Seidel (Home Away)
Igraj odgovorno