29.08.2026 14:15 Poland 2. Division 2026/2027

Zawisza Bydgoszcz - Legia Varšava II Tipovi i prognoze

Zawisza Bydgoszcz - Legia Varšava II igra se u 14:15 dana 29.08.2026.

Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
Legia Warsaw II
Legia Varšava II

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Zawisza Bydgoszcz - Legia Varšava II i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Draw Away", rezultat "Zawisza Bydgoszcz" s koeficijentima -164 - prema 2 od 2 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Draw Away
Zawisza Bydgoszcz
100%
2 od 2 tipstera

JohnnyBet tipovi za Zawisza Bydgoszcz - Legia Varšava II prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, Jarecczak (rangiran na 1411 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 6.1, stavljajući 10 na Zawisza Bydgoszcz (-164) u okladi Home Draw Away. S druge strane, maus1 (rangiran na 1466 mjestu), tipuje s kvotom -204 na Zawisza Bydgoszcz (Home Draw Away), stavljajući 10 - procijenjeni profit: 4.9.

Jarecczak
Jarecczak
Ljestvica 1411/1322
Profit: -418.52
Home Draw Away
-164 for Zawisza Bydgoszcz
10/10
Procijenjena dobit 6.10
maus1
maus1
Ljestvica 1466/1322
Profit: -1049.34
Home Draw Away
-204 for Zawisza Bydgoszcz
10/10
Procijenjena dobit 4.90

JohnnyBet tipovi za Zawisza Bydgoszcz - Legia Varšava II prema yieldu tipstera

Jarecczak (ukupni yield: -3.05%) prognozira profit od 6.1, ulaže 10 na ishod Zawisza Bydgoszcz (-164), market: Home Draw Away. Zatim, tu je maus1 s yieldom -5.51% koji nudi tip s ulogom od 10 na Zawisza Bydgoszcz s kvotom (-204), market: Home Draw Away. Procijenjeni profit je 4.9.

Jarecczak
Jarecczak
Ljestvica 622/1322
Yield: -3.05%
Home Draw Away
-164 for Zawisza Bydgoszcz
10/10
Procijenjena dobit 6.10
maus1
maus1
Ljestvica 728/1322
Yield: -5.51%
Home Draw Away
-204 for Zawisza Bydgoszcz
10/10
Procijenjena dobit 4.90

Tipovi za Zawisza Bydgoszcz - Legia Varšava II od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! maus1, s ODI parametrom od 193.29 ulaže 10 s koeficijentom od -204 na Zawisza Bydgoszcz na marketu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 4.9. Jarecczak (ODI: -385.03) tipuje kako bi ostvario profit od 6.1, stavljajući 10 na Zawisza Bydgoszcz (-164) u okladi Home Draw Away.

maus1
maus1
Ljestvica 31/1322
ODI: 193.29
Home Draw Away
-204 for Zawisza Bydgoszcz
10/10
Procijenjena dobit 4.90
Jarecczak
Jarecczak
Ljestvica 1472/1322
ODI: -385.03
Home Draw Away
-164 for Zawisza Bydgoszcz
10/10
Procijenjena dobit 6.10

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Zawisza Bydgoszcz - Legia Varšava II od AI

Koji ishod utakmice Zawisza Bydgoszcz - Legia Varšava II predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Zawisza Bydgoszcz na marketu Home Draw Away, s kvotom od -164, s ulogom 10, od tipstera Jarecczak. Oklada na Zawisza Bydgoszcz (-204) na marketu Home Draw Away s ulogom 10 od tipstera maus1 je još jedan favorit AI.

Home Draw Away
-164 for Zawisza Bydgoszcz
10/10
Procijenjena dobit 6.10
Home Draw Away
-204 for Zawisza Bydgoszcz
10/10
Procijenjena dobit 4.90

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Zawisza Bydgoszcz - Legia Varšava II. Top prognoza, s 100% glasova, je pobjeda Zawisza Bydgoszcz (-164). Pobjeda Legia Varšava II (-111) prikupila je 0% glasova, dok 0% tipstera predviđa remi (+252).

1 100%
X 0%
2 0%

Zawisza Bydgoszcz vs Legia Varšava II Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti -164 na Zawisza Bydgoszcz (Home Draw Away)
Igraj odgovorno