07.07.2026 20:00 Ecuador Liga Pro Serie A 2026

Aucas - Guayaquil City Tipovi i prognoze

Aucas - Guayaquil City igra se u 20:00 dana 07.07.2026.

Aucas
Aucas
Guayaquil City
Guayaquil City

Na što se kladiti?

Najpopularnije vrste oklada:

Home Draw Away
Draw
67%
2 od 3 tipstera

JohnnyBet tipovi za Aucas - Guayaquil City prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, bitstars bonus code (rangiran na 1634 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 14.28, stavljajući 7 na Draw (+204) u okladi Home Draw Away. S druge strane, bono 1xbet (rangiran na 1744 mjestu), tipuje s kvotom -256 na Aucas (Home Draw Away), stavljajući 2 - procijenjeni profit: 0.78. Treći najbolji tipster (1820 ove sezone), 1xbet bonus code procjenjuje da će osvojiti profit od 2.04 stavljanjem 1 s koeficijentom od +204 na Draw na marketu Home Draw Away.

bitstars bonus code
Ljestvica 1634/1824
Profit: -82.37
Home Draw Away
+204 for Draw
7/10
Procijenjena dobit 14.28
bono 1xbet
Ljestvica 1744/1824
Profit: -123.88
Home Draw Away
-256 for Aucas
2/10
Procijenjena dobit 0.78
1xbet bonus code
Ljestvica 1820/1824
Profit: -161.23
Home Draw Away
+204 for Draw
1/10
Procijenjena dobit 2.04

JohnnyBet tipovi za Aucas - Guayaquil City prema yieldu tipstera

bitstars bonus code (ukupni yield: -7.37%) prognozira profit od 14.28, ulaže 7 na ishod Draw (+204), market: Home Draw Away. Zatim, tu je bono 1xbet s yieldom -11.32% koji nudi tip s ulogom od 2 na Aucas s kvotom (-256), market: Home Draw Away. Procijenjeni profit je 0.78. 1xbet bonus code (yield -14.42% ) odabrao je kvotu +204 na Draw na marketu Home Draw Away. Ulog 1 će donijeti profit od 2.04 profit (ako je tip točan).

bitstars bonus code
Ljestvica 993/1824
Yield: -7.37%
Home Draw Away
+204 for Draw
7/10
Procijenjena dobit 14.28
bono 1xbet
Ljestvica 1169/1824
Yield: -11.32%
Home Draw Away
-256 for Aucas
2/10
Procijenjena dobit 0.78
1xbet bonus code
Ljestvica 1264/1824
Yield: -14.42%
Home Draw Away
+204 for Draw
1/10
Procijenjena dobit 2.04

Tipovi za Aucas - Guayaquil City od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! bono 1xbet, s ODI parametrom od -43.62 ulaže 2 s koeficijentom od -256 na Aucas na marketu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 0.78. bitstars bonus code (ODI: -59.24) tipuje kako bi ostvario profit od 14.28, stavljajući 7 na Draw (+204) u okladi Home Draw Away. Treći u ukupnom poretku (ODI: -92.39), 1xbet bonus code, odabrao je market Home Draw Away, stavljajući ulog od 1 s koeficijentom +204 na Draw, te procjenjujući profit od 2.04.

bono 1xbet
Ljestvica 1945/1824
ODI: -43.62
Home Draw Away
-256 for Aucas
2/10
Procijenjena dobit 0.78
bitstars bonus code
Ljestvica 1970/1824
ODI: -59.24
Home Draw Away
+204 for Draw
7/10
Procijenjena dobit 14.28
1xbet bonus code
Ljestvica 2034/1824
ODI: -92.39
Home Draw Away
+204 for Draw
1/10
Procijenjena dobit 2.04

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Aucas - Guayaquil City od AI

Koji ishod utakmice Aucas - Guayaquil City predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Draw na marketu Home Draw Away, s kvotom od +204, s ulogom 7, od tipstera bitstars bonus code. Oklada na Aucas (-256) na marketu Home Draw Away s ulogom 2 od tipstera bono 1xbet je još jedan favorit AI. Treća vjerojatno dobitna oklada prema algoritmu je Draw na marketu Home Draw Away, na kojem tipster 1xbet bonus code stavlja 1 s kvotom od +204.

Home Draw Away
+204 for Draw
7/10
Procijenjena dobit 14.28
Home Draw Away
-256 for Aucas
2/10
Procijenjena dobit 0.78
Home Draw Away
+204 for Draw
1/10
Procijenjena dobit 2.04

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Aucas - Guayaquil City. Top prognoza, s 67% glasova, je remi (+204). Pobjeda Aucas (-256) prikupila je 33% glasova. 0% tipstera predviđa pobjedu Guayaquil City.

1 33%
X 67%
2 0%

Aucas vs Guayaquil City Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +204 na Draw (Home Draw Away)
Igraj odgovorno