21.10.2026 10:00 • Europe • Youth League 2026/2027

Bayern München U19 - Arsenal U19 Tipovi i prognoze

Bayern München U19 - Arsenal U19 igra se u 10:00 dana 21.10.2026.

Bayern Munich U19
Bayern München U19
—
Arsenal U19
Arsenal U19

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Bayern München U19 - Arsenal U19 i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Draw Away", rezultat "Bayern München U19" s koeficijentima -175 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Draw Away
Bayern München U19
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Bayern München U19 - Arsenal U19 prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, Alan10 (rangiran na 1526 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 2.28, stavljajući 4 na Bayern München U19 (-175) u okladi Home Draw Away.

Alan10
Alan10
Ljestvica 1526/1926
Profit: -100.24
Home Draw Away
-175 for Bayern München U19
4/10
Procijenjena dobit 2.28

JohnnyBet tipovi za Bayern München U19 - Arsenal U19 prema yieldu tipstera

Alan10 (ukupni yield: -24.45%) prognozira profit od 2.28, ulaže 4 na ishod Bayern München U19 (-175), market: Home Draw Away.

Alan10
Alan10
Ljestvica 1539/1926
Yield: -24.45%
Home Draw Away
-175 for Bayern München U19
4/10
Procijenjena dobit 2.28

Tipovi za Bayern München U19 - Arsenal U19 od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! Alan10, s ODI parametrom od 1.1 ulaže 4 s koeficijentom od -175 na Bayern München U19 na marketu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 2.28.

Alan10
Alan10
Ljestvica 463/1926
ODI: 1.1
Home Draw Away
-175 for Bayern München U19
4/10
Procijenjena dobit 2.28

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Bayern München U19 - Arsenal U19 od AI

Koji ishod utakmice Bayern München U19 - Arsenal U19 predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Bayern München U19 na marketu Home Draw Away, s kvotom od -175, s ulogom 4, od tipstera Alan10.

Home Draw Away
-175 for Bayern München U19
4/10
Procijenjena dobit 2.28

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Bayern München U19 - Arsenal U19. Top prognoza, s 100% glasova, je pobjeda Bayern München U19 (-175). Pobjeda Arsenal U19 (+285) prikupila je 0% glasova, dok 0% tipstera predviđa remi (+361).

1 100%
X 0%
2 0%

Bayern München U19 vs Arsenal U19 Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti -175 na Bayern München U19 (Home Draw Away)
Igraj odgovorno