26.09.2026 09:00 • Turkey • 2. Lig 2026/2027

Beyoglu Yeni Carsi FK - Iskenderun Tipovi i prognoze

Beyoglu Yeni Carsi FK - Iskenderun igra se u 09:00 dana 26.09.2026.

Beyoglu Yeni Carsi FK
Beyoglu Yeni Carsi FK
—
Iskenderun
Iskenderun

Na što se kladiti?

Najpopularnije vrste oklada:

Home Draw Away
Draw
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Beyoglu Yeni Carsi FK - Iskenderun prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, abreujg78 (rangiran na 1791 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 25.12, stavljajući 8 na Draw (+314) u okladi Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1791/1674
Profit: -27207.1
Home Draw Away
+314 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 25.12

JohnnyBet tipovi za Beyoglu Yeni Carsi FK - Iskenderun prema yieldu tipstera

abreujg78 (ukupni yield: -18.71%) prognozira profit od 25.12, ulaže 8 na ishod Draw (+314), market: Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1292/1674
Yield: -18.71%
Home Draw Away
+314 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 25.12

Tipovi za Beyoglu Yeni Carsi FK - Iskenderun od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! abreujg78, s ODI parametrom od -30811.4 ulaže 8 s koeficijentom od +314 na Draw na marketu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 25.12.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1789/1674
ODI: -30811.4
Home Draw Away
+314 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 25.12

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Beyoglu Yeni Carsi FK - Iskenderun od AI

Koji ishod utakmice Beyoglu Yeni Carsi FK - Iskenderun predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Draw na marketu Home Draw Away, s kvotom od +314, s ulogom 8, od tipstera abreujg78.

Home Draw Away
+314 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 25.12

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Beyoglu Yeni Carsi FK - Iskenderun. Top prognoza, s 100% glasova, je remi (+314). Pobjeda Beyoglu Yeni Carsi FK (-244) prikupila je 0% glasova. 0% tipstera predviđa pobjedu Iskenderun (+627).

1 0%
X 100%
2 0%

Beyoglu Yeni Carsi FK vs Iskenderun Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +314 na Draw (Home Draw Away)
Igraj odgovorno