02.08.2026 08:00 Sweden 2. Division 2026

Bollstanas SK - IK Franke Tipovi i prognoze

Bollstanas SK - IK Franke igra se u 08:00 dana 02.08.2026.

Bollstanas SK
IK Franke
IK Franke

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Bollstanas SK - IK Franke i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Draw Away", rezultat "Bollstanas SK" s koeficijentima -103 - prema 3 od 5 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Draw Away
Bollstanas SK
60%
3 od 5 tipstera
Home Draw Away, 1st Half
Draw
50%
1 od 2 tipstera
Over/Under 2.5
Over
100%
2 od 2 tipstera

JohnnyBet tipovi za Bollstanas SK - IK Franke prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, aphrodite (rangiran na 107 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 3.7, stavljajući 10 na Over (-270) u okladi Over/Under 2.5. S druge strane, jkoa (rangiran na 164 mjestu), tipuje s kvotom -103 na Bollstanas SK (Home Draw Away), stavljajući 10 - procijenjeni profit: 9.7. Treći najbolji tipster (314 ove sezone), Brilliant procjenjuje da će osvojiti profit od 19.76 stavljanjem 8 s koeficijentom od +247 na Draw na marketu Home Draw Away.

aphrodite
aphrodite
Ljestvica 107/600
Profit: 17.88
Over/Under 2.5
-270 for Over
10/10
Procijenjena dobit 3.70
jkoa
jkoa
Ljestvica 164/600
Profit: 9.64
Home Draw Away
-103 for Bollstanas SK
10/10
Procijenjena dobit 9.70
Brilliant
Ljestvica 314/600
Profit: -3.4
Home Draw Away
+247 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 19.76
3470
3470
Ljestvica 471/600
Profit: -33.0
Both Teams To Score
-256 for Yes
10/10
Procijenjena dobit 3.90
FastWin
FastWin
Ljestvica 484/600
Profit: -38.68
Over/Under 1.5, 1st Half
-101 for Over
10/10
Procijenjena dobit 9.90
1 2 3

JohnnyBet tipovi za Bollstanas SK - IK Franke prema yieldu tipstera

aphrodite (ukupni yield: 1.56%) prognozira profit od 3.7, ulaže 10 na ishod Over (-270), market: Over/Under 2.5. Zatim, tu je jkoa s yieldom 1.04% koji nudi tip s ulogom od 10 na Bollstanas SK s kvotom (-103), market: Home Draw Away. Procijenjeni profit je 9.7. Craig Deki (yield -2.82% ) odabrao je kvotu +158 na Draw na marketu Home Draw Away, 1st Half. Ulog 10 će donijeti profit od 15.8 profit (ako je tip točan).

aphrodite
aphrodite
Ljestvica 251/600
Yield: 1.56%
Over/Under 2.5
-270 for Over
10/10
Procijenjena dobit 3.70
jkoa
jkoa
Ljestvica 254/600
Yield: 1.04%
Home Draw Away
-103 for Bollstanas SK
10/10
Procijenjena dobit 9.70
Craig Deki
Ljestvica 297/600
Yield: -2.82%
Home Draw Away, 1st Half
+158 for Draw
10/10
Procijenjena dobit 15.80
Craig Deki
Ljestvica 297/600
Yield: -2.82%
Over/Under 3.5
-125 for Under
10/10
Procijenjena dobit 8.00
mich81
mich81
Ljestvica 303/600
Yield: -3.28%
Double Chance
-263 for 1X
10/10
Procijenjena dobit 3.80
1 2 3

Tipovi za Bollstanas SK - IK Franke od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! aphrodite, s ODI parametrom od 10.84 ulaže 10 s koeficijentom od -270 na Over na marketu Over/Under 2.5. Može ostvariti profit od 3.7. Craig Deki (ODI: 5.4) tipuje kako bi ostvario profit od 15.8, stavljajući 10 na Draw (+158) u okladi Home Draw Away, 1st Half. Treći u ukupnom poretku (ODI: 0.8), mich81, odabrao je market Double Chance, stavljajući ulog od 10 s koeficijentom -263 na 1X, te procjenjujući profit od 3.8.

aphrodite
aphrodite
Ljestvica 20/600
ODI: 10.84
Over/Under 2.5
-270 for Over
10/10
Procijenjena dobit 3.70
Craig Deki
Ljestvica 34/600
ODI: 5.4
Home Draw Away, 1st Half
+158 for Draw
10/10
Procijenjena dobit 15.80
Craig Deki
Ljestvica 34/600
ODI: 5.4
Over/Under 3.5
-125 for Under
10/10
Procijenjena dobit 8.00
mich81
mich81
Ljestvica 86/600
ODI: 0.8
Double Chance
-263 for 1X
10/10
Procijenjena dobit 3.80
mich81
mich81
Ljestvica 86/600
ODI: 0.8
Over/Under 2.5
-256 for Over
10/10
Procijenjena dobit 3.90
1 2 3

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Bollstanas SK - IK Franke od AI

Koji ishod utakmice Bollstanas SK - IK Franke predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Over na marketu Over/Under 2.5, s kvotom od -270, s ulogom 10, od tipstera aphrodite. Oklada na Bollstanas SK (-103) na marketu Home Draw Away s ulogom 10 od tipstera jkoa je još jedan favorit AI. Treća vjerojatno dobitna oklada prema algoritmu je Draw na marketu Home Draw Away, na kojem tipster Brilliant stavlja 8 s kvotom od +247.

Over/Under 2.5
-270 for Over
10/10
Procijenjena dobit 3.70
Home Draw Away
-103 for Bollstanas SK
10/10
Procijenjena dobit 9.70
Home Draw Away
+247 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 19.76
Both Teams To Score
-256 for Yes
10/10
Procijenjena dobit 3.90
Over/Under 1.5, 1st Half
-101 for Over
10/10
Procijenjena dobit 9.90
1 2 3

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Bollstanas SK - IK Franke. Top prognoza, s 60% glasova, je pobjeda Bollstanas SK (-103). Pobjeda IK Franke (+200) prikupila je 0% glasova, dok 40% tipstera predviđa remi (+247).

1 60%
X 40%
2 0%

Bollstanas SK vs IK Franke Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti -270 na Over (Over/Under 2.5)
Tip 2:
Koeficijenti -103 na Bollstanas SK (Home Draw Away)
Tip 3:
Koeficijenti -256 na Yes (Both Teams To Score)
Igraj odgovorno