27.08.2026 14:00 Uruguay Copa Uruguay 2026

Centro Atletico Fenix Montevideo - Liverpool Montevideo Tipovi i prognoze

Centro Atletico Fenix Montevideo - Liverpool Montevideo igra se u 14:00 dana 27.08.2026.

Centro Atletico Fenix
Centro Atletico Fenix Montevideo
Liverpool FC Montevideo
Liverpool Montevideo

Na što se kladiti?

Najpopularnije vrste oklada:

Home Draw Away
Draw
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Centro Atletico Fenix Montevideo - Liverpool Montevideo prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, abreujg78 (rangiran na 1424 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 10.8, stavljajući 10 na Draw (+108) u okladi Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1424/1283
Profit: -7060.94
Home Draw Away
+108 for Draw
10/10
Procijenjena dobit 10.80

JohnnyBet tipovi za Centro Atletico Fenix Montevideo - Liverpool Montevideo prema yieldu tipstera

abreujg78 (ukupni yield: -18.55%) prognozira profit od 10.8, ulaže 10 na ishod Draw (+108), market: Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1013/1283
Yield: -18.55%
Home Draw Away
+108 for Draw
10/10
Procijenjena dobit 10.80

Tipovi za Centro Atletico Fenix Montevideo - Liverpool Montevideo od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! abreujg78, s ODI parametrom od -9721.17 ulaže 10 s koeficijentom od +108 na Draw na marketu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 10.8.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1422/1283
ODI: -9721.17
Home Draw Away
+108 for Draw
10/10
Procijenjena dobit 10.80

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Centro Atletico Fenix Montevideo - Liverpool Montevideo od AI

Koji ishod utakmice Centro Atletico Fenix Montevideo - Liverpool Montevideo predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Draw na marketu Home Draw Away, s kvotom od +108, s ulogom 10, od tipstera abreujg78.

Home Draw Away
+108 for Draw
10/10
Procijenjena dobit 10.80

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Centro Atletico Fenix Montevideo - Liverpool Montevideo. Top prognoza, s 100% glasova, je remi (+108). Pobjeda Centro Atletico Fenix Montevideo (+266) prikupila je 0% glasova. 0% tipstera predviđa pobjedu Liverpool Montevideo (+116).

1 0%
X 100%
2 0%

Centro Atletico Fenix Montevideo vs Liverpool Montevideo Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +108 na Draw (Home Draw Away)
Igraj odgovorno