27.08.2026 13:00 Europe Conference League 2026/2027

Rakow Czestochowa - Hajduk Split Tipovi i prognoze

Rakow Czestochowa - Hajduk Split igra se u 13:00 dana 27.08.2026.

Raków Częstochowa
Rakow Czestochowa
HNK Hajduk Split
Hajduk Split

Na što se kladiti?

Najpopularnije vrste oklada:

Double Chance
1X
100%
1 od 1 tipstera
Over/Under 1.5, 1st Half
Over
100%
1 od 1 tipstera
Over/Under 2.5
Under
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Rakow Czestochowa - Hajduk Split prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, maus1 (rangiran na 1389 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 18.8, stavljajući 10 na Over (+188) u okladi Over/Under 1.5, 1st Half. S druge strane, faro2013 (rangiran na 1419 mjestu), tipuje s kvotom +228 na Draw (Home Draw Away), stavljajući 8 - procijenjeni profit: 18.24.

maus1
maus1
Ljestvica 1389/1274
Profit: -653.3
Over/Under 1.5, 1st Half
+188 for Over
10/10
Procijenjena dobit 18.80
maus1
maus1
Ljestvica 1389/1274
Profit: -653.3
Double Chance
-294 for 1X
10/10
Procijenjena dobit 3.40
faro2013
faro2013
Ljestvica 1419/1274
Profit: -1671.21
Home Draw Away
+228 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 18.24
faro2013
faro2013
Ljestvica 1419/1274
Profit: -1671.21
Over/Under 2.5
-116 for Under
10/10
Procijenjena dobit 8.60

JohnnyBet tipovi za Rakow Czestochowa - Hajduk Split prema yieldu tipstera

faro2013 (ukupni yield: -3.05%) prognozira profit od 18.24, ulaže 8 na ishod Draw (+228), market: Home Draw Away. Zatim, tu je maus1 s yieldom -4.06% koji nudi tip s ulogom od 10 na Over s kvotom (+188), market: Over/Under 1.5, 1st Half. Procijenjeni profit je 18.8.

faro2013
faro2013
Ljestvica 583/1274
Yield: -3.05%
Home Draw Away
+228 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 18.24
faro2013
faro2013
Ljestvica 583/1274
Yield: -3.05%
Over/Under 2.5
-116 for Under
10/10
Procijenjena dobit 8.60
maus1
maus1
Ljestvica 615/1274
Yield: -4.06%
Over/Under 1.5, 1st Half
+188 for Over
10/10
Procijenjena dobit 18.80
maus1
maus1
Ljestvica 615/1274
Yield: -4.06%
Double Chance
-294 for 1X
10/10
Procijenjena dobit 3.40

Tipovi za Rakow Czestochowa - Hajduk Split od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! maus1, s ODI parametrom od 196.44 ulaže 10 s koeficijentom od +188 na Over na marketu Over/Under 1.5, 1st Half. Može ostvariti profit od 18.8. faro2013 (ODI: -1772.07) tipuje kako bi ostvario profit od 18.24, stavljajući 8 na Draw (+228) u okladi Home Draw Away.

maus1
maus1
Ljestvica 27/1274
ODI: 196.44
Over/Under 1.5, 1st Half
+188 for Over
10/10
Procijenjena dobit 18.80
maus1
maus1
Ljestvica 27/1274
ODI: 196.44
Double Chance
-294 for 1X
10/10
Procijenjena dobit 3.40
faro2013
faro2013
Ljestvica 1418/1274
ODI: -1772.07
Home Draw Away
+228 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 18.24
faro2013
faro2013
Ljestvica 1418/1274
ODI: -1772.07
Over/Under 2.5
-116 for Under
10/10
Procijenjena dobit 8.60

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Rakow Czestochowa - Hajduk Split od AI

Koji ishod utakmice Rakow Czestochowa - Hajduk Split predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Over na marketu Over/Under 1.5, 1st Half, s kvotom od +188, s ulogom 10, od tipstera maus1. Oklada na Draw (+228) na marketu Home Draw Away s ulogom 8 od tipstera faro2013 je još jedan favorit AI.

Over/Under 1.5, 1st Half
+188 for Over
10/10
Procijenjena dobit 18.80
Double Chance
-294 for 1X
10/10
Procijenjena dobit 3.40
Home Draw Away
+228 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 18.24
Over/Under 2.5
-116 for Under
10/10
Procijenjena dobit 8.60

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Rakow Czestochowa - Hajduk Split. Top prognoza, s 100% glasova, je remi (+228). Pobjeda Rakow Czestochowa (+118) prikupila je 0% glasova. 0% tipstera predviđa pobjedu Hajduk Split (+233).

1 0%
X 100%
2 0%

Rakow Czestochowa vs Hajduk Split Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti -294 na 1X (Double Chance)
Tip 2:
Koeficijenti +188 na Over (Over/Under 1.5, 1st Half)
Igraj odgovorno