26.09.2026 16:00 • World • Boxing Matches 2026/2027

Craig Richards - Radivoje Kalajdzic Tipovi i prognoze

Craig Richards - Radivoje Kalajdzic igra se u 16:00 dana 26.09.2026.

Craig Richards
—
Radivoje Kalajdzic

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Craig Richards - Radivoje Kalajdzic i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Winner in Round 2", rezultat "Radivoje Kalajdzic" s koeficijentima +5130 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Winner in Round 2
Radivoje Kalajdzic
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Craig Richards - Radivoje Kalajdzic prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, abreujg78 (rangiran na 1791 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 51.3, stavljajući 1 na Radivoje Kalajdzic (+5130) u okladi Winner in Round 2.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1791/1681
Profit: -27207.1
Winner in Round 2
+5130 for Radivoje Kalajdzic
1/10
Procijenjena dobit 51.30

JohnnyBet tipovi za Craig Richards - Radivoje Kalajdzic prema yieldu tipstera

abreujg78 (ukupni yield: -18.71%) prognozira profit od 51.3, ulaže 1 na ishod Radivoje Kalajdzic (+5130), market: Winner in Round 2.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1292/1681
Yield: -18.71%
Winner in Round 2
+5130 for Radivoje Kalajdzic
1/10
Procijenjena dobit 51.30

Tipovi za Craig Richards - Radivoje Kalajdzic od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! abreujg78, s ODI parametrom od -30811.4 ulaže 1 s koeficijentom od +5130 na Radivoje Kalajdzic na marketu Winner in Round 2. Može ostvariti profit od 51.3.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1789/1681
ODI: -30811.4
Winner in Round 2
+5130 for Radivoje Kalajdzic
1/10
Procijenjena dobit 51.30

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Craig Richards - Radivoje Kalajdzic od AI

Koji ishod utakmice Craig Richards - Radivoje Kalajdzic predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Radivoje Kalajdzic na marketu Winner in Round 2, s kvotom od +5130, s ulogom 1, od tipstera abreujg78.

Winner in Round 2
+5130 for Radivoje Kalajdzic
1/10
Procijenjena dobit 51.30

Craig Richards vs Radivoje Kalajdzic Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +5130 na Radivoje Kalajdzic (Winner in Round 2)
Igraj odgovorno