24.10.2026 11:00 • Romania • Liga I 2026/2027

FC Argeș - FC UTA Arad Tipovi i prognoze

FC Argeș - FC UTA Arad igra se u 11:00 dana 24.10.2026.

FC Arges
FC Argeș
—
FC UTA Arad
FC UTA Arad

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj FC Argeș - FC UTA Arad i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Draw Away", rezultat "FC UTA Arad" s koeficijentima +188 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Draw Away
FC UTA Arad
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za FC Argeș - FC UTA Arad prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, Nionio (rangiran na 30 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 18.8, stavljajući 10 na FC UTA Arad (+188) u okladi Home Draw Away.

Nionio
Nionio
Ljestvica 30/1957
Profit: 170.96
Home Draw Away
+188 for FC UTA Arad
10/10
Procijenjena dobit 18.80

JohnnyBet tipovi za FC Argeș - FC UTA Arad prema yieldu tipstera

Nionio (ukupni yield: 3.43%) prognozira profit od 18.8, ulaže 10 na ishod FC UTA Arad (+188), market: Home Draw Away.

Nionio
Nionio
Ljestvica 494/1957
Yield: 3.43%
Home Draw Away
+188 for FC UTA Arad
10/10
Procijenjena dobit 18.80

Tipovi za FC Argeș - FC UTA Arad od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! Nionio, s ODI parametrom od -14.51 ulaže 10 s koeficijentom od +188 na FC UTA Arad na marketu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 18.8.

Nionio
Nionio
Ljestvica 1853/1957
ODI: -14.51
Home Draw Away
+188 for FC UTA Arad
10/10
Procijenjena dobit 18.80

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu FC Argeș - FC UTA Arad od AI

Koji ishod utakmice FC Argeș - FC UTA Arad predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na FC UTA Arad na marketu Home Draw Away, s kvotom od +188, s ulogom 10, od tipstera Nionio.

Home Draw Away
+188 for FC UTA Arad
10/10
Procijenjena dobit 18.80

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu FC Argeș - FC UTA Arad. Top prognoza, s 100% glasova, je pobjeda FC UTA Arad (+188). Pobjeda FC Argeș (+150) prikupila je 0% glasova, dok 0% korisnika predviđa remi (+200).

1 0%
X 0%
2 100%

FC Argeș vs FC UTA Arad Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +188 na FC UTA Arad (Home Draw Away)
Igraj odgovorno