23.10.2026 06:00 • Israel • Liga Alef 2026/2027

Ironi Beit Shemesh - Hapoel Mahane Jehuda Tipovi i prognoze

Ironi Beit Shemesh - Hapoel Mahane Jehuda igra se u 06:00 dana 23.10.2026.

Ironi Beit Shemesh
Ironi Beit Shemesh
—
Hapoel Mahane Yehuda
Hapoel Mahane Jehuda

Na što se kladiti?

Najpopularnije vrste oklada:

Home Draw Away
Draw
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Ironi Beit Shemesh - Hapoel Mahane Jehuda prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, abreujg78 (rangiran na 2068 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 18.64, stavljajući 8 na Draw (+233) u okladi Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 2068/1957
Profit: -39203.9
Home Draw Away
+233 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 18.64

JohnnyBet tipovi za Ironi Beit Shemesh - Hapoel Mahane Jehuda prema yieldu tipstera

abreujg78 (ukupni yield: -17.82%) prognozira profit od 18.64, ulaže 8 na ishod Draw (+233), market: Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1486/1957
Yield: -17.82%
Home Draw Away
+233 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 18.64

Tipovi za Ironi Beit Shemesh - Hapoel Mahane Jehuda od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! abreujg78, s ODI parametrom od -45442.1 ulaže 8 s koeficijentom od +233 na Draw na marketu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 18.64.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 2065/1957
ODI: -45442.1
Home Draw Away
+233 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 18.64

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Ironi Beit Shemesh - Hapoel Mahane Jehuda od AI

Koji ishod utakmice Ironi Beit Shemesh - Hapoel Mahane Jehuda predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Draw na marketu Home Draw Away, s kvotom od +233, s ulogom 8, od tipstera abreujg78.

Home Draw Away
+233 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 18.64

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Ironi Beit Shemesh - Hapoel Mahane Jehuda. Top prognoza, s 100% glasova, je remi (+233). Pobjeda Ironi Beit Shemesh (+101) prikupila je 0% glasova. 0% tipstera predviđa pobjedu Hapoel Mahane Jehuda (+195).

1 0%
X 100%
2 0%

Ironi Beit Shemesh vs Hapoel Mahane Jehuda Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +233 na Draw (Home Draw Away)
Igraj odgovorno