25.09.2026 15:00 Netherlands Eerste Divisie 2026/2027

FC Dordrecht - Almere City Tipovi i prognoze

FC Dordrecht - Almere City igra se u 15:00 dana 25.09.2026.

FC Dordrecht
FC Dordrecht
Almere City
Almere City

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj FC Dordrecht - Almere City i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Draw Away", rezultat "Almere City" s koeficijentima +105 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Draw Away
Almere City
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za FC Dordrecht - Almere City prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, peacemakers (rangiran na 1045 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 10.5, stavljajući 10 na Almere City (+105) u okladi Home Draw Away.

peacemakers
Ljestvica 1045/1648
Profit: -32.58
Home Draw Away
+105 for Almere City
10/10
Procijenjena dobit 10.50

JohnnyBet tipovi za FC Dordrecht - Almere City prema yieldu tipstera

peacemakers (ukupni yield: -3.89%) prognozira profit od 10.5, ulaže 10 na ishod Almere City (+105), market: Home Draw Away.

peacemakers
Ljestvica 753/1648
Yield: -3.89%
Home Draw Away
+105 for Almere City
10/10
Procijenjena dobit 10.50

Tipovi za FC Dordrecht - Almere City od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! peacemakers, s ODI parametrom od -0.44 ulaže 10 s koeficijentom od +105 na Almere City na marketu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 10.5.

peacemakers
Ljestvica 1148/1648
ODI: -0.44
Home Draw Away
+105 for Almere City
10/10
Procijenjena dobit 10.50

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu FC Dordrecht - Almere City od AI

Koji ishod utakmice FC Dordrecht - Almere City predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Almere City na marketu Home Draw Away, s kvotom od +105, s ulogom 10, od tipstera peacemakers.

Home Draw Away
+105 for Almere City
10/10
Procijenjena dobit 10.50

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu FC Dordrecht - Almere City. Top prognoza, s 100% glasova, je pobjeda Almere City (+105). Pobjeda FC Dordrecht (+190) prikupila je 0% glasova, dok 0% korisnika predviđa remi (+204).

1 0%
X 0%
2 100%

FC Dordrecht vs Almere City Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +105 na Almere City (Home Draw Away)
Igraj odgovorno