23.09.2026 10:00 Israel Liga Alef 2026/2027

Hapoel Azor - Hapoel Mahane Jehuda Tipovi i prognoze

Hapoel Azor - Hapoel Mahane Jehuda igra se u 10:00 dana 23.09.2026.

Hapoel Azor
Hapoel Azor
Hapoel Mahane Yehuda
Hapoel Mahane Jehuda

Na što se kladiti?

Najpopularnije vrste oklada:

Home Draw Away
Draw
67%
2 od 3 tipstera

JohnnyBet tipovi za Hapoel Azor - Hapoel Mahane Jehuda prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, CharlieHarper (rangiran na 862 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 10.8, stavljajući 10 na Draw (+108) u okladi Home Draw Away. S druge strane, abreujg78 (rangiran na 1745 mjestu), tipuje s kvotom +108 na Draw (Home Draw Away), stavljajući 10 - procijenjeni profit: 10.8.

CharlieHarper
Ljestvica 862/1648
Profit: -12.2
Home Draw Away
+108 for Draw
10/10
Procijenjena dobit 10.80
abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1745/1648
Profit: -25525.3
Home Draw Away
+108 for Draw
10/10
Procijenjena dobit 10.80
Home Draw Away
-169 for Hapoel Azor
10/10
Procijenjena dobit 5.90

JohnnyBet tipovi za Hapoel Azor - Hapoel Mahane Jehuda prema yieldu tipstera

abreujg78 (ukupni yield: -18.99%) prognozira profit od 10.8, ulaže 10 na ishod Draw (+108), market: Home Draw Away. Zatim, tu je CharlieHarper s yieldom -43.57% koji nudi tip s ulogom od 10 na Draw s kvotom (+108), market: Home Draw Away. Procijenjeni profit je 10.8.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1270/1648
Yield: -18.99%
Home Draw Away
+108 for Draw
10/10
Procijenjena dobit 10.80
CharlieHarper
Ljestvica 1469/1648
Yield: -43.57%
Home Draw Away
+108 for Draw
10/10
Procijenjena dobit 10.80
Home Draw Away
-169 for Hapoel Azor
10/10
Procijenjena dobit 5.90

Tipovi za Hapoel Azor - Hapoel Mahane Jehuda od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! CharlieHarper, s ODI parametrom od -0.8 ulaže 10 s koeficijentom od +108 na Draw na marketu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 10.8. abreujg78 (ODI: -28438.8) tipuje kako bi ostvario profit od 10.8, stavljajući 10 na Draw (+108) u okladi Home Draw Away.

CharlieHarper
Ljestvica 1230/1648
ODI: -0.8
Home Draw Away
+108 for Draw
10/10
Procijenjena dobit 10.80
abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1743/1648
ODI: -28438.8
Home Draw Away
+108 for Draw
10/10
Procijenjena dobit 10.80
Home Draw Away
-169 for Hapoel Azor
10/10
Procijenjena dobit 5.90

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Hapoel Azor - Hapoel Mahane Jehuda od AI

Koji ishod utakmice Hapoel Azor - Hapoel Mahane Jehuda predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Draw na marketu Home Draw Away, s kvotom od +108, s ulogom 10, od tipstera CharlieHarper. Oklada na Draw (+108) na marketu Home Draw Away s ulogom 10 od tipstera abreujg78 je još jedan favorit AI. Treća vjerojatno dobitna oklada prema algoritmu je Hapoel Azor na marketu Home Draw Away, na kojem tipster Fedir stavlja 10 s kvotom od -169.

Home Draw Away
+108 for Draw
10/10
Procijenjena dobit 10.80
Home Draw Away
+108 for Draw
10/10
Procijenjena dobit 10.80
Home Draw Away
-169 for Hapoel Azor
10/10
Procijenjena dobit 5.90

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Hapoel Azor - Hapoel Mahane Jehuda. Top prognoza, s 67% glasova, je remi (+108). Pobjeda Hapoel Azor (-169) prikupila je 33% glasova. 0% tipstera predviđa pobjedu Hapoel Mahane Jehuda (+204).

1 33%
X 67%
2 0%

Hapoel Azor vs Hapoel Mahane Jehuda Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +108 na Draw (Home Draw Away)
Igraj odgovorno