25.09.2026 08:30 • Bulgaria • ATP Challenger Plovdiv 4 2026

Felix Gill - Jonas Forejtek Tipovi i prognoze

Felix Gill - Jonas Forejtek igra se u 08:30 dana 25.09.2026.

Felix Gill
—
Jonas Forejtek

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Felix Gill - Jonas Forejtek i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Away", rezultat "Felix Gill" s koeficijentima -147 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Away
Felix Gill
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Felix Gill - Jonas Forejtek prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, nor4etod (rangiran na 1600 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 6.8, stavljajući 10 na Felix Gill (-147) u okladi Home Away.

nor4etod
nor4etod
Ljestvica 1600/1664
Profit: -414.28
Home Away
-147 for Felix Gill
10/10
Procijenjena dobit 6.80

JohnnyBet tipovi za Felix Gill - Jonas Forejtek prema yieldu tipstera

nor4etod (ukupni yield: -4.05%) prognozira profit od 6.8, ulaže 10 na ishod Felix Gill (-147), market: Home Away.

nor4etod
nor4etod
Ljestvica 773/1664
Yield: -4.05%
Home Away
-147 for Felix Gill
10/10
Procijenjena dobit 6.80

Tipovi za Felix Gill - Jonas Forejtek od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! nor4etod, s ODI parametrom od -47.7 ulaže 10 s koeficijentom od -147 na Felix Gill na marketu Home Away. Može ostvariti profit od 6.8.

nor4etod
nor4etod
Ljestvica 1654/1664
ODI: -47.7
Home Away
-147 for Felix Gill
10/10
Procijenjena dobit 6.80

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Felix Gill - Jonas Forejtek od AI

Koji ishod utakmice Felix Gill - Jonas Forejtek predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Felix Gill na marketu Home Away, s kvotom od -147, s ulogom 10, od tipstera nor4etod.

Home Away
-147 for Felix Gill
10/10
Procijenjena dobit 6.80

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Felix Gill - Jonas Forejtek. Najbolja prognoza, s 100% glasova, je pobjeda Felix Gill (koeficijent -147). S druge strane pobjeda Jonas Forejtek (+131) prikupila je 0% glasova.

1 100%
2 0%

Felix Gill vs Jonas Forejtek Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti -147 na Felix Gill (Home Away)
Igraj odgovorno