19.10.2026 15:15 • Iceland • Besta deild 2026

Fram Reykjavík - IA Akranes Tipovi i prognoze

Fram Reykjavík - IA Akranes igra se u 15:15 dana 19.10.2026.

Fram Reykjavik
Fram Reykjavík
—
IA Akranes
IA Akranes

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Fram Reykjavík - IA Akranes i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Matchbet And Both Teams To Score (6-way)", rezultat "Fram Reykjavík, Yes" s koeficijentima +162 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Matchbet And Both Teams To Score (6-way)
Fram Reykjavík, Yes
100%
1 od 1 tipstera
Home Draw Away, 1st Half
Draw
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Fram Reykjavík - IA Akranes prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, Lider75 (rangiran na 1923 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 16.2, stavljajući 10 na Fram Reykjavík, Yes (+162) u okladi Matchbet And Both Teams To Score (6-way). S druge strane, DaBigBadWolf (rangiran na 1969 mjestu), tipuje s kvotom +152 na Draw (Home Draw Away, 1st Half), stavljajući 10 - procijenjeni profit: 15.2.

Lider75
Lider75
Ljestvica 1923/1908
Profit: -953.6
Matchbet And Both Teams To Score (6-way)
+162 for Fram Reykjavík, Yes
10/10
Procijenjena dobit 16.20
DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Ljestvica 1969/1908
Profit: -1715.2
Home Draw Away, 1st Half
+152 for Draw
10/10
Procijenjena dobit 15.20

JohnnyBet tipovi za Fram Reykjavík - IA Akranes prema yieldu tipstera

DaBigBadWolf (ukupni yield: -4.31%) prognozira profit od 15.2, ulaže 10 na ishod Draw (+152), market: Home Draw Away, 1st Half. Zatim, tu je Lider75 s yieldom -7.4% koji nudi tip s ulogom od 10 na Fram Reykjavík, Yes s kvotom (+162), market: Matchbet And Both Teams To Score (6-way). Procijenjeni profit je 16.2.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Ljestvica 937/1908
Yield: -4.31%
Home Draw Away, 1st Half
+152 for Draw
10/10
Procijenjena dobit 15.20
Lider75
Lider75
Ljestvica 1123/1908
Yield: -7.4%
Matchbet And Both Teams To Score (6-way)
+162 for Fram Reykjavík, Yes
10/10
Procijenjena dobit 16.20

Tipovi za Fram Reykjavík - IA Akranes od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! DaBigBadWolf, s ODI parametrom od -27.19 ulaže 10 s koeficijentom od +152 na Draw na marketu Home Draw Away, 1st Half. Može ostvariti profit od 15.2. Lider75 (ODI: -48.31) tipuje kako bi ostvario profit od 16.2, stavljajući 10 na Fram Reykjavík, Yes (+162) u okladi Matchbet And Both Teams To Score (6-way).

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Ljestvica 1848/1908
ODI: -27.19
Home Draw Away, 1st Half
+152 for Draw
10/10
Procijenjena dobit 15.20
Lider75
Lider75
Ljestvica 1893/1908
ODI: -48.31
Matchbet And Both Teams To Score (6-way)
+162 for Fram Reykjavík, Yes
10/10
Procijenjena dobit 16.20

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Fram Reykjavík - IA Akranes od AI

Koji ishod utakmice Fram Reykjavík - IA Akranes predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Fram Reykjavík, Yes na marketu Matchbet And Both Teams To Score (6-way), s kvotom od +162, s ulogom 10, od tipstera Lider75. Oklada na Draw (+152) na marketu Home Draw Away, 1st Half s ulogom 10 od tipstera DaBigBadWolf je još jedan favorit AI.

Matchbet And Both Teams To Score (6-way)
+162 for Fram Reykjavík, Yes
10/10
Procijenjena dobit 16.20
Home Draw Away, 1st Half
+152 for Draw
10/10
Procijenjena dobit 15.20

Fram Reykjavík vs IA Akranes Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +162 na Fram Reykjavík, Yes (Matchbet And Both Teams To Score (6-way))
Igraj odgovorno