25.09.2026 11:30 • World • Friendly International Matches U20 2025/2026

Njemačka U20 - Francuska U20 Tipovi i prognoze

Njemačka U20 - Francuska U20 igra se u 11:30 dana 25.09.2026.

Njemačka U20
—
Francuska U20

Na što se kladiti?

Najpopularnije vrste oklada:

Home Draw Away
Draw
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Njemačka U20 - Francuska U20 prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, supcio (rangiran na 1728 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 22.08, stavljajući 8 na Draw (+276) u okladi Home Draw Away.

supcio
supcio
Ljestvica 1728/1660
Profit: -1570.49
Home Draw Away
+276 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 22.08

JohnnyBet tipovi za Njemačka U20 - Francuska U20 prema yieldu tipstera

supcio (ukupni yield: -5.78%) prognozira profit od 22.08, ulaže 8 na ishod Draw (+276), market: Home Draw Away.

supcio
supcio
Ljestvica 878/1660
Yield: -5.78%
Home Draw Away
+276 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 22.08

Tipovi za Njemačka U20 - Francuska U20 od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! supcio, s ODI parametrom od -1347.98 ulaže 8 s koeficijentom od +276 na Draw na marketu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 22.08.

supcio
supcio
Ljestvica 1738/1660
ODI: -1347.98
Home Draw Away
+276 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 22.08

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Njemačka U20 - Francuska U20 od AI

Koji ishod utakmice Njemačka U20 - Francuska U20 predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Draw na marketu Home Draw Away, s kvotom od +276, s ulogom 8, od tipstera supcio.

Home Draw Away
+276 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 22.08

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Njemačka U20 - Francuska U20. Top prognoza, s 100% glasova, je remi (+276). Pobjeda Njemačka U20 prikupila je 0% glasova. 0% tipstera predviđa pobjedu Francuska U20 (-185).

1 0%
X 100%
2 0%

Njemačka U20 vs Francuska U20 Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +276 na Draw (Home Draw Away)
Igraj odgovorno