02.08.2026 08:00 Sweden Allsvenskan 2026

IF Brommapojkarna - Malmo FF Tipovi i prognoze

IF Brommapojkarna - Malmo FF igra se u 08:00 dana 02.08.2026.

IF Brommapojkarna
IF Brommapojkarna
Malmo FF
Malmo FF

Na što se kladiti?

Najpopularnije vrste oklada:

Home Draw Away
Draw
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za IF Brommapojkarna - Malmo FF prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, abreujg78 (rangiran na 1 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 21.68, stavljajući 8 na Draw (+271) u okladi Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1/329
Profit: 0.0
Home Draw Away
+271 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 21.68

JohnnyBet tipovi za IF Brommapojkarna - Malmo FF prema yieldu tipstera

abreujg78 (ukupni yield: 0.0%) prognozira profit od 21.68, ulaže 8 na ishod Draw (+271), market: Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1/329
Yield: 0.0%
Home Draw Away
+271 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 21.68

Tipovi za IF Brommapojkarna - Malmo FF od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! abreujg78, s ODI parametrom od 0.0 ulaže 8 s koeficijentom od +271 na Draw na marketu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 21.68.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1/329
ODI: 0.0
Home Draw Away
+271 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 21.68

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu IF Brommapojkarna - Malmo FF od AI

Koji ishod utakmice IF Brommapojkarna - Malmo FF predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Draw na marketu Home Draw Away, s kvotom od +271, s ulogom 8, od tipstera abreujg78.

Home Draw Away
+271 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 21.68

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu IF Brommapojkarna - Malmo FF. Top prognoza, s 100% glasova, je remi (+271). Pobjeda IF Brommapojkarna (+228) prikupila je 0% glasova. 0% tipstera predviđa pobjedu Malmo FF (+114).

1 0%
X 100%
2 0%

IF Brommapojkarna vs Malmo FF Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +271 na Draw (Home Draw Away)
Igraj odgovorno