27.07.2026 16:00 United States WTA Washington 2026

Janice Tjen - Rebecca Šramkova Tipovi i prognoze

Janice Tjen - Rebecca Šramkova igra se u 16:00 dana 27.07.2026.

Janice Tjen
Rebecca Šramkova

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Janice Tjen - Rebecca Šramkova i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Away", rezultat "Rebecca Šramkova" s koeficijentima +160 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Away
Rebecca Šramkova
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Janice Tjen - Rebecca Šramkova prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, John Smyth (rangiran na 2017 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 16.0, stavljajući 10 na Rebecca Šramkova (+160) u okladi Home Away.

John Smyth
John Smyth
Ljestvica 2017/2007
Profit: -337.46
Home Away
+160 for Rebecca Šramkova
10/10
Procijenjena dobit 16.00

JohnnyBet tipovi za Janice Tjen - Rebecca Šramkova prema yieldu tipstera

John Smyth (ukupni yield: -5.83%) prognozira profit od 16.0, ulaže 10 na ishod Rebecca Šramkova (+160), market: Home Away.

John Smyth
John Smyth
Ljestvica 931/2007
Yield: -5.83%
Home Away
+160 for Rebecca Šramkova
10/10
Procijenjena dobit 16.00

Tipovi za Janice Tjen - Rebecca Šramkova od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! John Smyth, s ODI parametrom od 8.88 ulaže 10 s koeficijentom od +160 na Rebecca Šramkova na marketu Home Away. Može ostvariti profit od 16.0.

John Smyth
John Smyth
Ljestvica 263/2007
ODI: 8.88
Home Away
+160 for Rebecca Šramkova
10/10
Procijenjena dobit 16.00

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Janice Tjen - Rebecca Šramkova od AI

Koji ishod utakmice Janice Tjen - Rebecca Šramkova predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Rebecca Šramkova na marketu Home Away, s kvotom od +160, s ulogom 10, od tipstera John Smyth.

Home Away
+160 for Rebecca Šramkova
10/10
Procijenjena dobit 16.00

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Janice Tjen - Rebecca Šramkova. Najbolja prognoza, s 100% glasova je pobjeda Rebecca Šramkova (koeficijent +160). Pobjeda Janice Tjen (-179) prikupila je 0% glasova.

1 0%
2 100%

Janice Tjen vs Rebecca Šramkova Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +160 na Rebecca Šramkova (Home Away)
Igraj odgovorno